English
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۹:۳۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی داستان آب 31 تیرماه برگزار می‌شود

آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی داستان آب 31 تیرماه برگزار می‌شود
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تأکید بر مشارکت همه ذی‌نفعان در مدیریت منابع آب گفت: با افزایش آگاهی‌های عمومی درباره وضعیت منابع آب و ایجاد ارتباط تعاملی با نخبگان ملی، حکمرانی نوین آب عملی می‌شود.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "مسعود میرمحمد صادقی"، در آخرین جلسه هماهنگی آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی داستان آب با اشاره به پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، افزود: در بحث سازوکارها، فرهنگ‌سازی با هدف تأثیر و تغییر رفتار مشترکان آب جایگاه ویژه‌ای دارد و دومین جشنواره ملی داستان آب در راستای این تغییر پایدار به وضعیت مطلوب با گسترش دایره مخاطبان به فارسی زبانان دنیا کار خود را آغاز کرد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تأکید بر این که فرهنگ سازی در تمامی مسائل مرتبط با آب اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به فرهنگ غنی نوشتاری کشورمان زبان هنر و به ویژه ادبیات و در هم تنیدگی هنر با روح مردم راهکاری برای بیان مسائل و چالش‌های آبی است.
میرمحمد صادقی با اشاره به این که جشنواره می‌تواند به یک جریان فرهنگی منظم، سنت موثر و کارآمد تبدیل شود، افزود: زبان هنر، یکی از شیرین‌ترین و موثرترین زبان‌ها برای حل مسائل فنی و پیچیدگی‌های مدیریت منابع آب در کشور کم آب ما و به ویژه فلات مرکزی ایران است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با بیان این که نیاکان ما هنرمندی زندگی در این منطقه کم آب را داشتند، خاطرنشان کرد: زاینده رود زیبا و به طور کلی ماهیت آب در آثار همه هنرمندان جایگاه ویژه‌ای دارد و ابتکار و خلاقیت ایشان می‌تواند فرهنگ ساز میان نسل قدیم، کنونی و آینده باشد.
وی با تأکید بر این که ارسال آثار از سوی هنرمندان داخل و خارج از کشور در غنای دومین جشنواره ملی داستان آب اهمیت ویژه‌ای برای مدیران اجرایی داشت، تصریح کرد: این جشنواره به دنبال ایجاد مفهومی برای بازنمایی تصویر وضعیت منابع آب ایران در قالبی ادبی بود تا از این طریق ارتباط با نخبگان جامعه پر رنگ تر شود و با شیوه های نوین گفت و گو ارتقاء سطح آگاهی های عمومی درباره آب، ایجاد خلاقیت و الگوسازی برای خلق آثار فرهنگی با محوریت آب و مشارکت در اعتلای سطح فرهنگ عمومی جامعه بر اساس چالش‌های بوجود آمده میسر شود.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تأکید بر ضرورت تدوام گام‌های فرهنگی، تصریح کرد: با توجه به تأثیرگذاری عوامل غیر مهندسی بر افکار عمومی امیدواریم شاهد پیشرفت کمی و کیفی این جشنواره در سال‌های آتی باشیم.
وی با اعلام تاریخ برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی داستان آب در سی و یکم تیرماه گفت: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا به شیوه ی مناسب از برگزیدگان تجلیل شود.
با توجه به مشخص شدن آرای نهایی هیئت داوران و جلسه مسئولان اجرایی جشنواره با مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، مقرر شد آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی داستان آب به صورت مجازی، سی و یکم تیرماه سال جاری رأس ساعت 19 به صورت همزمان از درگاه های اطلاع رسانی جشنواره که از طریق سایت شرکت آب منطقه‌ای اصفهاون به نشانی www.esrw.ir   اعلام می‌شود، برگزار می‌گردد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تأکید بر مجازی بودن آیین اختتامیه افزود: از همه علاقه‌مندان دعوت می‌شود در این آیین مجازی شرکت کنند.

کد خبر:55238
۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۲۰:۴۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.