English
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۹:۱۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

پیک‌سایی ۵ هزار و ۵۰۰ مگاواتی در یکی از گرم‌ترین روزهای سال

پیک‌سایی ۵ هزار و ۵۰۰ مگاواتی در یکی از گرم‌ترین روزهای سال
معاون هماهنگی توزیع توانیر از پیک‌سایی بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ مگاواتی در پیک روزانه روز گذشته خبر داد و گفت: اگر مدیریت مصرف در صنایع، کشاورزی و ... صورت نگرفته بود، پیک مصرف برق در روز گذشته به ۶۳ هزار و ۷۸۶ مگاوات رسیده بود.

صبا به نقل از خبرگزاری تسنیم، غلامعلی رخشانی مهر، معاون هماهنگی توزیع توانیر با اشاره به افزایش پیک مصرف برق و گذر از مرز 58 هزار مگاوات، اظهار داشت: در صورتی که برنامه‌های متعدد مدیریت مصرف اعمال نمی‌شد، پیک شبانه مصرف برق از مرز 60 هزار مگاوات عبور می کرد و در پیک روزانه نیز شاهد عبور مصرف برق از مرز 64 هزار مگاوات بودیم.

وی افزود: در روزهای گرم امسال، در پیک روزانه حدود 5 هزار مگاوات و در پیک شبانه بین 1500 تا 2000 مگاوات مدیریت مصرف و پیک سایی انجام شده است.

رخشانی مهر با بیان اینکه "روز گذشته (6 مردادماه) یکی از گرم‌ترین روزهای سال 99 بود"، گفت: در روز گذشته پیک مصرف برق به 58 هزار و 243 مگاوات رسید که اگر مدیریت مصرف در صنایع، کشاورزی و ... صورت نگرفته بود، پیک مصرف برق به 63 هزار و 786 مگاوات رسیده بود.

وی ادامه داد: در شبانه روز گذشته در پیک روزانه به میزان 5 هزار و 581 مگاوات مدیریت مصرف صورت گرفت و در پیک شبانه نیز 1864 مگاوات مدیریت مصرف اعمال شد و توانستیم در یکی از گرم‌ترین روزهای سال، بدون خاموشی و بدون بروز مشکل، شبکه برق را مدیریت کنیم.


کد خبر:2316480
۸ مرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۵۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.