English
یکشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹, ۲۳:۰۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

3 پروژه بزرگ برقی در استان گیلان به بهره‌برداری رسید

3 پروژه بزرگ برقی در استان گیلان به بهره‌برداری رسید
سه پروژه انتقال و فوق توزیع برق در شهرستان مرزی و بندری آستارا با سرمایه‌گذاری 742 میلیارد ریال و با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در سی و سومین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "بهمن داراب زاده" مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان در این رابطه گفت: شهرستان مرزی و بندری آستارا به علت داشتن مرز گمرکی، بندر تجاری و بازارچه مرزی از اهمیت استراتژیکی برخوردار است و توسعه این شهرستان بسیار مهم و ضروری است.
وی با بیان اینکه با بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای 7 نفر به صورت مستقیم و برای 105 نفر به صورت غیر مستقیم در شهرستان آستارا در استان گیلان اشتغال‌زایی به وجود خواهد آمد، افزود: این پروژه‌ها با هدف برق‌رسانی پایدار و مطمئن و افزایش قابلیت اطمینان شبکه به‌خصوص در زمان پیک بار شبکه و سایر شرایط اضطراری امروز با دستور وزیر نیرو از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شدند.
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: پروژه پست 63.20 کیلوولت مسکن مهر آستارا، پروژه توسعه پست 230.63 کیلوولت آستارا و پروژه خط کابلی 63 کیلوولت دو مداره تغذیه کننده پست مسکن مهر آستارا از جمله پروژه‌هایی است که در چارچوب سی‌و‌سومین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در استان گیلان افتتاح شدند.

کد خبر:59167
۲ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۴۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.