English
یکشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹, ۲۲:۰۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای کردستان منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای کردستان منصوب شد
با حکم معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و بر اساس فراخوان، "آرش آریا‌نژاد" به‌عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان منصوب شد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "قاسم تقی زاده خامسی" در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان که با حضور مدیران صنعت آب و برق استان، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت آب منطقه‌ای کردستان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات "کامران خرم" مدیرعامل سابق شرکت به عنوان مدیری با عملکرد خوب، روش و منش نیک در صنعت آب و برق، اظهار کرد: با توجه به مشکلات شخصی، ضمن بررسی موضوع استعفای وی از سمت مدیرعاملی و طی رایزنی‌های متعدد نهایتا با استعفای خرم موافقت و بر اساس فراخوان، آرش آریانژاد به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان معرفی شد.
کامران خرم، سند تخصیص آب را از اقدامات مهم صورت گرفته طی دوسال و نیم گذشته برشمرد و افزود: این سند تخصیص از مطالبات اصلی استان و بسیار با اهمیت بوده که با همکاری‌های مجموعه وزارت نیرو توانستیم این سند را کسب و بر اساس آن در راستای توسعه بخش آب استان برنامه‌ریزی کنیم.
وی ادامه داد: اضافه کردن سد سیازاخ به ردیف شبکه این سد در شرایطی که از سال 94 ردیف آن حذف شده بود، یکی دیگر از اقدامات مهم انجام گرفته در این دوره بود و ماحصل این اقدام آن است که در پایان سال جاری، برای آبگیری کامل سد سیازاخ مشکلی نخواهیم داشت.
خرم بهره‌برداری از سد رمشت در نیمه اول بهمن ماه سال جاری را از مباحث پراهمیت تلقی کرد و ابراز داشت: به‌رغم مشکلات موجود، با رایزنی‌ها و تعامل سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان توانستیم اعتبارات لازم برای این پروژه جذب و عملیات اجرایی آن را به اتمام برسانیم.
وی از آماده سازی و بهره‌برداری سد امیر آباد در نیمه اول سال 1400 خبر داد و افزود: سد چراغ ویس نیز از دیگر پروژه‌هایی است که به دلیل حذف ردیف اعتباری در سال 1394 با مشکل مواجه شده بود و با پیگیری‌های مجدانه و همکاری دوستان توانستیم عملیات اجرایی این سد را به اتمام برسانیم و هم اکنون سد آماده افتتاح است.
خرم در ادامه خاطرنشان کرد: با تلاش‌های فراوان و حل مشکل تخصیص آب شبکه چراغ ویس خوشبختانه در لایحه سال 1400 اعتبارات به منظور شروع مجدد عملیات اجرایی شبکه لحاظ شده است که با تکمیل این شبکه و تخصیص 25 میلیون متر مکعب آب میزان 5 هزار هکتار از اراضی پایاب سد به آبی تبدیل خواهد شد.
وی همچنین از اتمام پروژه آبرسانی به سقز از سد چراغ ویس اشاره کرد و گفت: با اتمام کار تصفیه‌خانه شماره 2 سقز و احداث خط لوله آب پاک شرکت آب منطقه‌ای کردستان آمادگی دارد 400 لیتر بر ثانیه آب تصفیه شده را در ورودی سقز تحویل شرکت آب و فاضلاب نماید.
وی با اشاره به بهره‌برداری از فاز اول شبکه گاران و احداث ایستگاه پمپاژ این سد اضافه کرد: در این فاز شرکت آب منطقه‌ای، آب 1100 هکتار از شبکه گاران را تامین می‌کند.
آرش آریانژاد نیز ضمن قدردانی از زحمات شایسته مدیرعامل قبلی شرکت آب منطقه‌ای کردستان، اظهار کرد: مهندس خرم در جایگاهی ایستاده‌اند که با کارنامه درخشان این پست را تحویل می‌دهند و امید است ما نیز با استفاده از تجارب وی و همکاری کارکنان شرکت بتوانیم در مسئولیتی که محول شده همچون گذشته پرچم شرکت آب منطقه‌ای کردستان را سرافراز و سربلند نگاه داریم.

کد خبر:59799
۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.