English
چهارشنبه، ۱۳ مرداد ۱۴۰۰, ۰۵:۳۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

16 درصد مشترکان برق استان فارس مشمول تخفیف برق امید شدند

16 درصد مشترکان برق استان فارس مشمول تخفیف برق امید شدند
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به اجرای طرح ملی برق امید از ابتدای آبان ماه سال‌جاری گفت: 16 درصد از مشترکان برق خانگی استان فارس با قرار گرفتن در دسته کم مصرف طرح برق امید از تخفیف 100 درصدی بهای برق بهره‌مند شدند.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "احمدرضا خسروی" با بیان اینکه 129 هزار مشترک استان فارس از تخفیف ۱۰۰ درصدی برق امید بهره‌مند شدند، ادامه داد: تا زمانی که این مشترکان همچنان در گروه کم مصرف باقی بمانند شامل این تخفیف خواهند بود.
این مقام مسئول یادآور شد: صورتحساب این مشترکان همچون گذشته از طریق پیامک ارسال می‌شود، اما مبلغی در صورتحساب درج نشده و هزینه پرداختی صفر تعیین می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در ادامه به عقد تفاهم‌نامه این شرکت با یکی از بانک‌های استان اشاره کرد و افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه بانک متعهد می‌شود تا با پرداخت تسهیلات جایگزینی وسایل پر مصرف برقی مانند یخچال، کولر و سایر لوازم برقی، متقاضیان را به سمت بهینه سازی انرژی، استفاده از تسهیلات قرض الحسنه و خرید وسایل برقی کم مصرف ایرانی تشویق نماید که سطح تسهیلات در این طرح به ازای هر متقاضی حدود 400 میلیون ریال است و به صورت قرض الحسنه در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس همچنین یادآور شد: مشترکان پر مصرف همچنین می‌توانند از سطح تسهیلات 400 میلیون ریالی قرض الحسنه بانک استفاده کرده و با نصب سامانه‌های تولید انرژی خورشیدی بر پشت بام‌ها در تولید انرژی، بهینه‌سازی مصرف و کاهش آلودگی محیط زیست سهیم شوند.
خسروی، در پایان سخنان خود به نرم افزار خدمات غیر حضوری "برق من" اشاره کرد و اظهار داشت: مشترکان برق خانگی می‌توانند با نصب سامانه موبایلی برق من از کافه بازار، سایت برق امید و یا وب سایت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، از تمامی خدمات مربوط به برق از جمله دریافت و پرداخت صورتحساب خود، اطلاع از قرار گرفتن در گروه مصرفی و ده‌ها خدمت دیگر بهره‌مند شوند.

کد خبر:59893
۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۵۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.