English
چهارشنبه، ۱۳ مرداد ۱۴۰۰, ۰۳:۴۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ایران آغاز به‌کار کرد

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ایران آغاز به‌کار کرد
بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران صبح امروز سه‌شنبه با حضور "رضا اردکانیان" وزیر نیرو و "علاء احمد الجبوری" وزیر تجارت عراق در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ایران که دارای مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا است از 23 تا 26 دی‌ماه جاری در 10 سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر سه هزار متر مربع برگزار می‌شود.
صبح امروز وزیر نیرو همراه با معاونان و مدیران ارشد صنعت برق و آب و فاضلاب کشور و تعدادی از میهمانان خارجی این نمایشگاه را افتتاح کرد.
در این نمایشگاه‌ها که با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت 9 تا 17 هر روز دایر خواهد بود، تمامی ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده است. بازدیدها از این نمایشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق بوده و برای عموم آزاد نیست.
بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در این دوره از نمایشگاه‌ها که با حضور جمعا 275 شرکت داخلی و خارجی بر پا می‌شود، 200 شرکت‌کننده در بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران و بیش از 75 شرکت‌کننده در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران حضور دارند.
طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه‌های صنعت آب و برق، در حاشیه این رویداد بین‌المللی سه کارگاه آموزشی پیرامون بحث‌های روز صنعت آب، برق و همسو با اهداف برگزاری نمایشگاه برپا خواهد شد.

کد خبر:59860
۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.