English
دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰, ۱۹:۲۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزارت نیرو در جمع دستگاه‌های پیشرو و برتر در شاخص‌های عملکرد حوزه پارلمانی

وزارت نیرو در جمع دستگاه‌های پیشرو و برتر در شاخص‌های عملکرد حوزه پارلمانی
معاون امور مجلس رئیس جمهوری با بیان این که وزیر نیرو قطعا و انصافا از وزرای موفق دولت تدبیر و امید بوده و هست، گفت: عملکرد وزارت نیرو بارها از ناحیه رئیس جمهوری به نقل از مقام معظم رهبری مورد رضایت و عنایت بوده و در شاخص‌های عملکرد حوزه پارلمانی نیز در جمع دستگاه‌های پیشرو و برتر است.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «حسینعلی امیری» روز شنبه در جلسه شورای معاونان امور مجلس وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی که در وزارت نیرو برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه از ابتکارهای همکاران در دولت است. از اواخر دولت یازدهم شکل جدی به خود گرفت و در دولت دوازدهم کاملا تکامل یافته،‌ متحد و منجسم شد. این همدلی،‌ همراهی، وحدت و برادری بین معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی توانسته منشاء خدمات و اثرات خوبی در کشور باشد.
وی افزود: ‌یکی از برجسته‌ترین موارد در صحبت‌های رئیس جمهوری این بود که از دولت و مجلس یک صدا شنیده شود و همدلی،‌ همراهی و همکاری دستگاه‌های قوه مجریه در مجلس با یک همگرایی انجام شود.
امیری ادامه داد: خوشبختانه در این مسیر ابزاری لازم است که از سوی رئیس جمهوری فراهم شده و تاکنون در بحث‌های مربوط به رای‌های اعتماد به وزرا، استیضاح و طرح‌های نمایندگان و لوایح دولت و بحث‌های مربوط به مجلس این همدلی و همراهی و احساس مسئولیت توانسته اتفاق‌های خیلی خوبی را برای کشور رقم بزند.
وی با بیان اینکه تیم‌های ارزیابی و تهیه گزارش از عملکرد معاونان پارلمانی در معاون پارلمانی ریاست جمهوری فعال است، ادامه داد: طبق اطلاعات ما معاونت پارلمانی وزارت نیرو از معاونت‌های موفق و مسئولیت‌پذیر دولت است و براساس ارزیابی‌های صورت گرفته، از این نظر دفتر امور مجلس وزارت نیرو یکی از چند وزارتخانه اول کشور بوده و در شاخص‌های مختلف پیشرو است.

کد خبر:61608
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ۲۳:۵۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.