English
دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰, ۱۹:۵۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

جشنواره ملی نقاشی آب به کار خود پایان داد

جشنواره ملی نقاشی آب به کار خود پایان داد
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی نقاشی آب، با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئیس دفتر یونیسف در ایران، در ساختمان ستادی وزارت نیرو برگزار شد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این جشنواره ملی 3 هزار و 7 اثر در هشت محور مورد داوری قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، ارزیابی این جشنواره ملی در هشت محور شامل "آب و محیط زیست"، "آب و کشاورزی"، "آب و فرهنگ"، "سازگاری با کم آبی"، "بازچرخانی آب" و "کرونا، بهداشت و مصرف آب" صورت گرفته است.
این گزارش می‌افزاید، وزارت نیرو این جشنواره را در راستای سند همکاری امضا شده میان این وزارتخانه با یونیسف که اواخر خرداد سال 1399 به امضای طرفین رسید، به مرحله اجرا رسانده است.
در این سند همکاری، برنامه‌های فرهنگی در زمینه کار کودک و نوجوان همچون برگزاری جشنواره ملی و منطقه‌ای نقاشی آب، کارگاه آموزشی با محوریت مدیریت منابع آب و ظرفیت‌سازی برای رعایت هر چه بیشتر ملاحظات محیط زیستی در ساخت تاسیسات آب و برق و پشتیبانی فنی برای ارتقای ظرفیت در مدیریت منابع آب برای همکاری دو طرفه تعریف شده که این جشنواره نیز در همین راستا برگزار شده است.
 در آیین پایانی این جشنواره که امروز دوشنبه با حضور "قاسم تقی‌زاده‌خامسی" معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و "مندیپ اوبرایان" رئیس دفتر یونیسف در ایران برگزار شد، برترین‌ها در موضوعات مختلف به شرح ذیل معرفی و تقدیر شدند.

نفرات اول تا دهم 4 تا 7 سال
 

نام و نام خانوادگیمحوررتبه
پرناز گودرزیآب و فرهنگاول
آدلیا ملک پورآب و آیندهدوم
آوینا علی اصغریکرونا، بهداشت و مصرف آبسوم
نیکا طیبیآب و محیط زیستسوم
یسنا سادات رضویآب و سلامتیقابل تقدیر
هلیا حمزهآب و آیندهقابل تقدیر
محمد مهدی سلامیآب و کشاورزیقابل تقدیر
غزل نودهیآب و آیندهقابل تقدیر
عسل شبانیآب و آیندهقابل تقدیر
رضا تقویانآب و آیندهقابل تقدیر
عرشیا قاسمیآب و آیندهقابل تقدیر
 
نفرات اول تا دهم 8 تا 11 سال
 
نام و نام خانوادگیمحوررتبه
آیناز افرازفرآب و فرهنگاول
پرهام خیریآب و آیندهدوم
امیرحسین باقری فردسازگاری با کم آبیسوم
دانیال نامور

آب و آیندهسوم
امیدرضا اکبرشاهیآب و فرهنگقابل تقدیر
آنیتا بال نورآب و آیندهقابل تقدیر
روشا سادات شهاببازچرخانی آبقابل تقدیر
پانته آ نعمتی زادهآب و فرهنگقابل تقدیر
حسنا اسکندری مقامآب و فرهنگقابل تقدیر
عرفان غلامی ثانیآب و کشاورزیقابل تقدیر
محمد هادی آشتی جوآب و آیندهقابل تقدیر
 
نفرات اول تا دهم 12 تا 15 سال
 
نام و نام خانوادگیمحوررتبه
طاها جانفداآب و فرهنگاول
شهاب الدین بختیاریآب و آیندهدوم
علی بیگلریبازچرخانی آبسوم
ایلیا چراغیآب و آیندهقابل تقدیر
پارسا شیخ آبادیآب و آیندهقابل تقدیر
پارسا قربانیآب و آیندهقابل تقدیر
حسین محمدیآب و محیط زیستقابل تقدیر
سودا رشیداییآب و آیندهقابل تقدیر
ملیکا عباسیآب و کشاورزیقابل تقدیر
هانیه رحیمیآب و آیندهقابل تقدیر
 
 نفرات اول تا دهم 16 تا 18 سال
 
نام و نام خانوادگیمحوررتبه
صبا آرین نژادآب و آیندهسوم
احسان شمسیآب و آیندهقابل تقدیر
تینا تکلوآب و آیندهقابل تقدیر
رضا اسماعیلیآب و آیندهقابل تقدیر
زهرا کریمی پناه بافقیآب و فرهنگقابل تقدیر
زهرا قره باغیآب و آیندهقابل تقدیر
شیما هوشیاریآب و آیندهقابل تقدیر
الهه موسویآب و آیندهقابل تقدیر
 
کد خبر:61918
۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۶:۱۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.