English
یکشنبه، ۱۰ مهر ۱۴۰۱, ۱۹:۳۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اجرای برنامه شتابدهی حوزه نفت و انرژی در دانشگاه امیرکبیر

اجرای برنامه شتابدهی حوزه نفت و انرژی در دانشگاه امیرکبیر
برنامه مشترک دو شتابدهنده در راستای شتابدهی استارت‌آپ‌ها، تیم ها و واحدهای فناور و نوآور حوزه انرژی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.


صبا به نقل از ایسنا،
 برنامه مشترک دو شتابدهنده در راستای شتابدهی استارت‌آپ‌ها، تیم ها و واحدهای فناور و نوآور حوزه انرژی، با هدف حل چالش‌های صنعت به وسیله نوآفرینان داخلی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود که متقاضیان تا ۳۰ آبان ماه می توانند در این برنامه ثبت نام کنند.

این برنامه با محوریت موضوعات تحول دیجیتال، فناوری‌های نوین، بهینه سازی مصرف، مدیریت و برنامه‌ریزی، نرم افزار و پلتفرم، تجهیزات و قطعات و مواد و محصولات شیمیایی برگزار می شود.

تمامی محورهای اعلام شده در زمینه نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی، برق و انرژی‌های تجدیدپذیر است.
سرمایه‌گذاری نقدی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان، منتورینگ تخصصی، فنی و کسب وکار توسط خبرگان صنعت، امکان استقرار در فضای کار اشتراکی مدرن، استفاده از شبکه غنی از مدیران در راستای فروش محصول/خدمت، توسعه بازار و جذب سرمایه و آموزش و توانمندسازی تیم‌ها از مزایای حضور در این برنامه شتابدهی است.

همچنین شرکت کنندگان در این شتابدهنده فرصت همکاری با شرکت‌های بزرگ، مدیران و افراد کلیدی صنعت نفت و انرژی کشور را کسب خواهند کرد.

به نقل از دانشگاه امیرکبیر، تسهیل جذب سرمایه در مراحل بعدی، دسترسی به شبکه سرمایه‌گذاران خطرپذیر، دسترسی به گنجینه‌ای از استعدادها و موقعیت مکانی مناسب در تهران از دیگر مزایای حضور در این شتابدهنده است.

کد خبر: 1400082317368
۲۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۰۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.