English
چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰, ۰۹:۱۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ناترازی‌های برق و گاز در تابستان و زمستان

ناترازی‌های برق و گاز در تابستان و زمستان
مدیر عامل انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر با اشاره به ناترازی‌های برق و گاز در زمستان و تابستان در کشور ادامه داد: توسعه نیروگاه‌ها راهکار بسیار مناسبی برای رفع ناترازی هاست.
صبا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر فعالیت دو روزه خود را از امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰ آغاز کرد.
 
در این همایش سید مسلم موسوی مدیر عامل انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر در این همایش افزود:با توجه به رویکرد‌های جدید وزارت نیرو و اتفاقاتی که در حوزه انرژی‌های تجدید پذیر افتاده از جمله احداث ١٠ هزار مگاوات نیرو گاه تجدیدپذیر ، برای فعالان این صنعت سوال برانگیز است.
 
وی گفت: یکی از مهم‌ترین سیاست‌های موجود در دنیا خرید تضمینی برق تولیدی این نیروگاه‌ها بود که در این هم عملیاتی شد در حالی که هم اکنون این رویه منحل شده و ما نمیدانیم از این به بعد فعالیت این نیروگاه‌ها به چه صورتی خواهد بود.
 
 مدیر عامل انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر با اشاره به ناترازی‌های برق و گاز در زمستان و تابستان در کشور ادامه داد: توسعه این نیروگاه‌ها راهکار بسیار مناسبی برای رفع این ناترازی هاست.
 
موسوی با اشاره به احداث ١٠ هزار مگاوات نیروگاه توسط صنایع افزود: ما به صنایع پیشنهاد میکنیم که بخشی از این نیروگاه هارو از انواع تجدیدپذیر انجام دهند.
 
وی گفت: در کنار توسعه انرژی‌های تجدید پذیر بومی سازی تجهیزات از دیگر رویکرد‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
کد خبر:3281663
۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۲۰:۵۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.