English
چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰, ۱۰:۰۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دولت با جدیت در تلاش است تا مشکل زاینده‌رود را حل کند

دولت با جدیت در تلاش است تا مشکل زاینده‌رود را حل کند
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه دولت با جدیت در تلاش است تا مشکل زاینده‌رود را به هر نحو ممکن حل کند، گفت: امروز به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی دستور دادم که به سرعت برای حل این مشکل تدابیری بیندیشند.


صبا به نقل از ایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، "محمد مخبر" در گفتگویی تلفنی که از رسانه ملی پخش شد، ضمن قدردانی از بصیرت و وفاداری مردم غیور اصفهانی گفت: مردم اصفهان در دوران دفاع مقدس و همه مقاطع، وفادارانه در صحنه حضور داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه خشکسالی تقریبا همه استان‌های کشور را درگیر کرده است، اظهار داشت: رییس جمهور ظرف یک ماه گذشته دو بار شورای عالی آب را برگزار کردند و در همین یک ماه شخصا مشکل زاینده‌رود را با جدیت دنبال و پیگیری کرده‌اند.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به حضور و آشنایی خود با منطقه شرق اصفهان، گفت: شخصا در شرق اصفهان حضور داشته‌ام و از نزدیک در جریان وضعیت سخت کشاورزان و مردم این منطقه هستم و با جدیت پیگیری خواهیم کرد تا به هر طریق ممکن مشکل را برطرف کنیم.
مخبر همچنین از برگزاری جلسه‌ای برای رسیدگی به همین موضوع در روز شنبه خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با پیشنهادات و طرح‌هایی که وزرای مربوطه در حال تدوین آن هستند، مشکل هر چهار استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد و خوزستان حل و فصل شود.

کد خبر:67912
۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۲۱:۳۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.