English
پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱, ۰۵:۱۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه انرژی های تجدید پذیر است

توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه انرژی های تجدید پذیر است
وزیر نیرو تاکید کرد: توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر است و بر همین اساس با حمایت دولت از احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر مشکلات موجود مدیریت خواهد شد.

 
صبا به نقل از ایلنا، علی‌اکبر محرابیان امروز در ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی گفت: محوری‌ترین برنامه در وزارت نیرو حمایت از انرژی‌های تجدیدپذیر و صیانت از منابع و محیط‌زیست با تمرکز بر احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر متناسب با رشد تقاضا به‌عنوان یک سیاست اصلی است.

وی ادامه داد: با هدف توسعه و نهادینه کردن فرهنگ سازمانی در صنعت آب و برق، اقدام‌های قابل قبولی انجام شده است.

وزیر نیرو، برنامه‌محوری، مشارکت فردی و سازمانی، فرهنگ دیجیتال، صیانت از منابع و محیط زیست، نگهداری و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات، شوق یادگیری، شایسته‌سالاری، تعامل با مردم و ذینفعان، چابکی در ارائه خدمات و پیشتازی در مصرف بهینه آب و برق را به‌عنوان مولفه‌ها و معیارهای اختصاصی فرهنگ سازمانی در وزارت نیرو عنوان کرد. 

محرابیان محوری‌ترین برنامه در وزارت نیرو را حمایت از انرژی‌های تجدیدپذیر دانست و صیانت از منابع و محیط‌ زیست با تمرکز بر احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر متناسب با رشد تقاضا را به‌عنوان یک سیاست اصلی برشمرد و اظهار داشت: در سازمان‌ها عادات، اعتقادات و باورها در واقع فرهنگ آن سازمان بوده و این موضوع بحثی عمیق و راهبردی است.

به گفته وزیر نیرو، نقش مدیران، کارکنان و فرهنگ حاکم بر جامعه در فرهنگ سازمان تاثیرگذار بوده و "فرهنگ" با تغییر در هر یک از این حوزه‌ها ارتقا و اعتلا پیدا می‌کند.

وی با تاکید بر بهره‌گیری از ویژگی‌های حاکم بر جامعه برای ارتقای فرهنگ سازمانی، تصریح کرد: در تمدن ایرانی و اسلامی نمونه‌ها و مولفه‌های خوبی مانند دفاع مقدس وجود دارد که امام خمینی با بهره‌گیری از این فرهنگ ایرانی، اسلامی و با اتحاد، یکپارچگی و بسیج مردم، آحاد جامعه را به یک قدرت واحد تبدیل کرد؛ بنابراین امکان بهره‌گیری از این ویژگی‌ها در فرهنگ سازمانی وجود دارد.

محرابیان با تاکید بر ضرورت توجه و اهتمام به فرهنگ جهادی در پیشبرد امور خاطرنشان کرد: با فرهنگ جهادی کارهای عظیمی در کشور انجام می‌شود که همسو کردن فعالیت‌های اداری و عملیاتی با اعتقادات قلبی و فرهنگی، انگیزه افراد را دوچندان می‌کند. 

کد خبر:1187875
۵ بهمن ۱۴۰۰ ۲۱:۰۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.