English
یکشنبه، ۲۳ مرداد ۱۴۰۱, ۰۴:۲۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در اولویت صنعت برق کشور

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در اولویت صنعت برق کشور
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در اولویت صنعت برق کشور قرار دارد .


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حمیدرضا پیرپیران" صبح امروز در آئین معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی و بهره‌گیری از پتانسیل شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت از این شرکت‌ها باید در اولویت کاری شرکت‌های توزیع نیروی برق قرار گیرد.

معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه سنگر حساس خدمت‌رسانی امانتی بوده و آنچه به یادگار می‌ماند خدمات شایسته و ماندگار است، گفت: نباید فراموش کنیم که خدمت به مردم یک فرصت است و باید قدر این فرصت را که در اختیار داریم به خوبی بدانیم.
وی همچنین تصریح کرد: رسالت سخت و خطیری بر عهده همکاران صنعت برق کشور است چرا که در زندگی امروز حتی لحظه‌ای بی‌برقی برای مردم بسیار آسیب‌رسان خواهد بود.
وی ادامه داد: شرایط ویژه‌ای در صنعت برق کشور داریم و باید با جدیت و همدلی در برای گذر موفق از پیک بار تابستان 1401 تلاش کنیم.
 معاون هماهنگی توزیع توانیر در پایان از تمامی مسئولین و متولیان آذربایجان غربی جهت گذر موفق از پیک تابستان درخواست همراهی کرده و گفت: از امروز وارد پیک تابستان 1401 شدیم و برای گذر موفق از پیک بار تابستان امسال و برق‌رسانی مطلوب به مردم در شرایط پیک نیازمند همراهی و همدلی تمام ارگان‌ها و دستگاه‌ها هستیم.

کد خبر:73292
۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۴۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.