English
پنج شنبه، ۱۶ تیر ۱۴۰۱, ۱۹:۲۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آگهی استخدام شرکت فولاد بافق

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فولاد بافق، فخرالدین زرین کیا، معاون مالی و منابع انسانی فولاد بافق گفت: مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در کارخانه احیاء و نورد فولاد بافق، 175 نفر در مشاغل اپراتوری، کارمندی و تعمیرکاری با شرایط احراز مدرک دیپلم، 49 نفر در مشاغل تکنسینی با شرایط احراز مدرک کاردانی و 43 نفر در مشاغل کارشناسی با شرایط احراز مدرک لیسانس را از میان واجدین شرایط مــرد و زن، با برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی، طب کار، به صورت قرارداد موقت و طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی، جذب بازار کار و تولید کند.
وی با اشاره به اهمیت دانش فنی و سواد دانشگاهی نیروهای شاغل در این مجتمع افزود: متقاضیان واجد شرایط، از یکشنبه ۲۵ اردیبهشت تا پایان روز پنجشنبه ۵ خرداد فرصت دارند به وبسایت http://www.a-azmoon.com مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی یادآور شد متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز و نحوه ثبت نام به پایگاه اینترنتی http://www.bmisco.com مراجعه نمایند.
برگزاری آزمون استخدامی در فولاد بافق در راستای اشتغال آفرینی
معاون مالی و منابع انسانی فولاد بافق خاطر نشان کرد: تعدادی از آمار مذکور برای اشتغال در دفتر مرکزی تهران و تعدادی نیز برای کارخانه پلیمر طلایی یزد جذب خواهند شد.

بازارکار
۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۸:۲۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.