English
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۲۳:۱۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

شرکت پارسیان به سندیکای صنعت برق ایران اعتراض نمود

شرکت پارسیان به سندیکای صنعت برق ایران اعتراض نمود

به نقل از منابع موثق، هفته گذشته شرکت پارسیان اقدام به صدور نامه اعتراضیه ای به سندیکای صنعت برق ایران نمود. مبنای این اعتراض؛ اقدامات اخیر سندیکا در جهت مقابله با شرکتهای برقی اروپایی که اقدام به پیشنهاد تحریم برخی از کالاهای خود به ایران نموده اند؛ می باشد و در این رابطه سندیکا را متهم به عدول از بیطرفی و برخورد آنرا غیرحرفه ای تلقی نمود. 

سایت صبا نظر به اهمیت بسیار زیاد این موضوع و ارتباط جدی آن با منافع ملی کشور در این شرایط حساس سیاسی، اقتصادی از شرکت پارسیان و سندیکای صنعت برق ایران تقاضا می نماید ضمن ارسال نسخه ای از این نامه به پایگاه اطلاع رسانی صبا، بطور فعال در بحث و تبادل نظر در این عرصه مبادرت نمایند تا زمینه اطلاع رسانی شفاف و سازنده در سطح جامعه تخصصی صنعت برق و همچنین کارشناسان و مدیران صنعتی، اقتصادی، سیاسی وزارتخانه ها و سازمانهای ذیربط مهیا گردد و همچنین امکان تهاتی افکار جهت اتخاذ تصمیمات درست در چاچوب منافع ملی برای مدیران و مسئولان میسر شود.

نظریات بازدیدکنندگان

1
اینجانب بعنوان یک کارشناس معتقد هستم اقدام سندیکا درمقابله با شرکتهای اروپایی کاری سنجیده ودرست بوده است زیرا کشورهای اروپایی باید بطریقی متوجه شوند اگرچه ممکن است دراثر تحریم اتحادیه اروپایی مشکلاتی برای کشورفراهم گردد با اینحال آنها نیزدرنتیجه این اقدامشان از بازار پرجاذبه و وسیع ایران بدورمانده ونهایتاً متضرر خواهند شد وچه بسا ضررایشان بمراتب بیشتر از مشکلات مقطعی ما باشد
2

منافع ملی مدتهاست که فدای منافع گروهی و شخصی (و در بسیاری از موارد غرض ورزی و بخل و حسادت) گشته است. دوستان سندیکا خود بهتر از هر کسی می دانند که اینگونه حرکات هیستریک فقط و فقط در جهت پیشبرد منافع شخصی گروه خاصی خواهد بود. گروهی که سندیکا را در راستای منافع خود هدایت می کنند و نظرات مشعشع ابراز می فرمایند!

3

دوستان و همکاران محترم توجه داشته باشند که شرکت های خارجی بعلت تحریم های اتحادیه اروپا در خصوص اکثر بانکهای ایرانی قادر به ادامه کار با شرکت های داخلی نمی باشند و دلیل اصلی جز این نیست. باقی حرفها از روی احساسات و غرور ملی (!) می باشد

4
5

۱۲ اسفند ۱۳۸۷ ۱۰:۰۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.