English
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۲۲:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

توضیحات سندیکای صنعت برق ایران در مورد خبر « شرکت پارسیان به سندیکای صنعت برق ایران اعتراض نمود »

توضیحات سندیکای صنعت برق ایران  در مورد خبر « شرکت پارسیان به سندیکای صنعت برق ایران اعتراض نمود »

بدنبال درج خبر « شرکت پارسیان به سندیکای صنعت برق ایران اعتراض نمود » ؛ سندیکای صنعت برق ایران نامه ای به دفتر پایگاه اطلاع رسانی صبا ارسال نموده است.

متن نامه عینا چنین است:

"پیرو انتشار خبر مورخه 11 اسفند87 با عنوان « شرکت پارسیان به سندیکای صنعت برق ایران اعتراض نمود » در سایت اطلاع رسانی صبا و درخواست آن سایت مبنی بر انتشار نامه شرکت پارسیان ، نکاتی چند به منظور تنویر افکار مخاطبین محترم سایت و جنابعالی ،به استحضارمی رسد:

1-سندیکای صنعت برق ، تشکلی صنفی اقتصادی در حوزه صنعت برق است که بر اساس خواست و نظر شرکت های عضو آن ، که امروز بالغ برسیصد شرکت سازنده ، پیمانکار و مشاور صنعت برق هستند ، اداره می شود . رویکرد اجماعی مدیریت سندیکا در اداره این تشکل ، زمینه مشارکت فعال و موثر اعضاء در کلیه سطوح تصمیم گیری آن را فراهم کرده است . توسعه فعالیت های سندیکا از طریق تشکیل و توسط کمیته های تخصصی و عمومی آن و گسترش فعالیت های اطلاع رسانی سندی کا، منجر به ایجاد شبکه های ارتباطی درون سازمانی و شکل گیری مسیر انتقال ساختاری اطلاعات در تمامی جهات شده است . همچنین تعهد مدیریت سندیکا به اصول پاسخگویی ، شفافیت، عدم انحصار ،کارایی و تاثیر ، زمینه شکل گیری فضای عمومی نقد و نظر را درون خانواده سندیکا فرا هم کرده است . از اینرو لازم می داند به این نکته اساسی تاکید کند که تصمیمات سندیکا از درون رایزنی های مداوم و نظر خواهی های مستمر از اعضاء از طریق کمیته ها، کارگروه ها و یا رسانه های سندیکا انجام می گیرد . لذا با چنین زمینه فعالیتی ، مدیریت سندیکا اعلام نظر اعضای خود را چه در فرایند تصمیم گیری و چه پس از آن، از لوازم ضروری تداوم موفقیت های خود دانسته و نه تنها از آن استقبال می کند، بلکه بعنوان صدای رسای صنعت برق ایران ، به تاکید،خود را اصلی ترین مشوق اعضای خود در دفاع از منافع مشروعشان می داند.

2-شرکت پارسیان از اعضای فعال ، جدی و مسئولیت شناس سندیکا در تمام سالیان عضویت در این تشکل بوده است . آنچه که به عنوانداعتراض آن شرکت به برخی از اقدامات سندیکا در سایت صبا اعلام شده است ، روال معمول جریان نقد و نظر درون خانوادگی سندیکاست .چنانچه اعضای محترم سندیکا بویژه مدیران محترم شرکت پارسیان نیز مستحضرند ، اقدامات سندیکا ، بویژه تلاش هایی که با سیاست گذاری عمومی در حوزه صنعت برق مرتبط است ، پس از انجام نظر خواهی های مکرر از اعضا ء و تشکیل کارگروههای تخصصی ، جمع بندی و اعلام می شود . در مورد اقدام سندیکا در رابطه با موضوع تحریم ها نیز، اقدامات سندیکا از طریق ساز و کارهای مذکور انجام شده ، که مستندات آن همگی موجود است . لازم به یادآوری است که نامه مذکور در خبر سایت اطلاع رسانی صبا، نامه ای داخلی بوده ، که در صورتیکه شرکت محترم پارسیان انتشار آن را به صلاحدید می دانست ، آنرا در اختیار رسانه های عمومی قرار می داد.

3-با همه این اوصاف ، سندیکای صنعت برق ایران ، ضمن استقبال از پیگیری و احساس مسئولیت اعضای خود، گشودن فضای بحث و نظردرباره موضوعات اساسی صنعت برق کشور را مغتنم دانسته ، آمادگی خود را برای حضور فعال در این عرصه، کما فی السابق اعلام می دارد."

۱۷ اسفند ۱۳۸۷ ۰۸:۵۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.