English
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۲۱:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

گفتگو با آقای حسن هاشمی یگانه مسئول واحد تخصصی ITM دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور

گفتگو با آقای حسن هاشمی یگانه مسئول واحد تخصصی ITM دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور
دانشگاه آب و برق شهید عباسپور یکی از مجهز ترین و تخصصی ترین دانشگاه ها در زمینه آب و برق بوده که دارای قابلیت تست کلیه کنتورها و سیمولاتور نیروگاه و توربین و آزمایشگاه های مرجع و تخصصی صنعت برق و آب می باشد.
در این زمینه و در حاشیه نمایشگاه تخصصی خدمات و تجهیزات نیروگاهی پای صحبت آقای حسن هاشمی یگانه کارشناس ارشد فنی دانشگاه صنعتی آب و برق شهید عباسپور و مسئول واحد تخصصی ITM دانشگاه ( مدیریت فن آوری اطلاعات ) نشسته ایم تا کمی چند در مورد فعالیت های این دانشگاه مطرح کشور بدانیم: 
     
هاشمی یگانه: دانشگاه آب و برق شهید عباسپور یکی از مجهز ترین و تخصصی ترین دانشگاه ها در زمینه آب و برق بوده که  دارای قابلیت تست کلیه کنتورها و سیمولاتور نیروگاه و توربین و آزمایشگاه های مرجع و تخصصی صنعت برق و آب می باشد.
    
   
واحد تخصصی ITM دانشگاه آب و برق شهید عباسپور ،برای نخستین بار در جهت  معرفی قابلیت ها در نمایشگاه اختصاصی خدمات و تجهیزات نیروگاهی شرکت کرده است. و با وجود اینکه اولین بار در این گونه نمایشگاه ها و کنفرانس ها شرکت کرده ایم ، توانستیم توانمندی های خود را به نحو احسن برای علاقه مندان عرضه نمائیم.
کار مرکز ITM ارتباط  با اشخاص حقیقی و شرکت ها که دارای تخصص های خاصی هستند بوده و اینها را مدیریت نموده و با توجه به رجوع به فن آوریهای نوین که در این شرکت ها و یا اشخاص حقیقی وجود دارد نسبت به گسترش و توسعه فن آوریها اقدام می نماید.
ما در مورد دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت و معاونت پژوهشی دانشگاه و سامانه آموزشهای از راه دور دانشگاه، اطلاعات کاملی را در اختیار دانش پژوهان و علاقمندان به صنعت آب و برق قرار داده ایم و برخی شرکت ها که دارای محصولات و یا توانمندی های خاصی هستند، در صورتی که تمایل به ارتباط با ما ، محصولاتشان از طریق دانشگاه عباسپور معرفی می گردد.از جمله شرکت مشاورین نداک که در زمینه مدیریت دانش تخصص خوبی دارند که قابلیت های این شرکت را در نمایشگاه اختصاصی خدمات و تجهیزات نیروگاهی معرفی کرده ایم و شرکت بازرگانی ایثار که در دستیابی به فرمول محلول خاصی در رابطه با ماده ایمن ساز سیستم خنک کننده به نام محلول کیمیا توانسته اند به موفقیت های در خور توجهی دست یابند که این محلول از لحاظ قیمت مشابه خارجی نصف قیمت محصولات خارجی بوده و از نظر قابلیت 7برابر مشابه خارجی قابلیت دارد . برای ما افتخار است که محصولات صنعتگران را معرفی کنیم.
    
    
پایگاه اطلاع رسانی خدمات مهندسی و صنایع برق و آب (صبا)،ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه تلاشگران صنعت برق کشور اعلام می نمایدکه علاقمندان به همکاری با واحد ITM دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 73932618-021 جناب آقای هاشمی یگانه تماس حاصل فرمایند.
  
نظرات بازدیدکنندگان:
  • با سلام وخسته نباشید برای افرادی که برای افتخار ایران اسلامی تلاش می کنند
  • عکس های خیلی قشنگی است .
۲۰ اسفند ۱۳۸۷ ۱۲:۳۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.