English
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۲۲:۰۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

افزایش اعتبار خریدار، بزرگترین کمک دولت به صنایع از طریق حساب ذخیره ارزی

افزایش اعتبار خریدار، بزرگترین کمک دولت به صنایع از طریق حساب ذخیره ارزی
مدیر عامل شرکت بسپار سازه الوند:ما از وزارت نیرو تقاضای حمایت را داریم. دولت ما به خاطر ذخیره ارزی ، به برخی کشور ها مانند کوبا اعتبار خریدار (credit ) می دهد . این اعتبار خریدار درواقع حمایت از تولید کننده داخلی است.
آقای شجاعی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صباگفت :شرکت بسپار سازه الوند در سال 81 تاسیس شده. برای اولین بار ما موفق به تولید مقره های سیلکونی یکپارچه از جنس HTV گردیدیم ، قبل از آن مقره ها یک پارچه نبودند و یا   HTV نبودند . ما برای اولین بار موفق به انجام تولید این محصول شدیم .هم اکنون نیز سایر سازندگانی  همین کار را انجام می دهند. آ زمایشات لازم براساس استاندارد61109 IECرا در دانشگاه صنعت آب و برق، پژوهشگاه نیرو و جهاد دانشگاهی علم و صنعت ایران انجام دادیم. بیش از 6 سال است که آزمایشات میدانی را در استان هایی با آلودگی بالا و متوسط و سبک مانندهرمزگان ، خوزستان ، بوشهر، مازندران ، تهران ، اردبیل و غیره رابا موفقیت پشت سر گذاشتیم .به عبارتی در انواع آب و هوای موجود در کشور مثل آب و هوای خیلی سرد ، گرم و مرطوب، آب و هوای کویری مثل اصفهان و کرمان و یزد با موفقیت چشمگیری روبرو شده ایم .
وی در مورد فعالیت های برون مرزی این شرکت اذعان داشت : در سال 87 ، حدود 90 هزار عدد از محصولات یعنی یک ونیم میلیون دلار به کشور کوبا صادر کرده ایم ، و برنامه آتی ما توسعه صادرات به سایر کشورها مانند ونزوئلا و مکزین است.
شجاعی تاکید کرد: ما از وزارت نیرو تقاضای حمایت را داریم. دولت ما به خاطر ذخیره ارزی ، به برخی کشور ها مانند کوبا اعتبار خریدار (credit ) می دهد . این اعتبار خریدار درواقع حمایت از  تولید کننده داخلی است.
وی پیشنهاد داد: به جای دادن تسهیلات وام های زود بازده به تولید کننده اگر credit را خریدار ما بدهد ، مطمئن است پول وارد بخش تولید شده است.چون خریدار مجبور است کالاهای ما را بخرد، ضمن اینکه تسهیلات که داده وارد چرخه های دیگری نشده و از تورم جلوگیری می شود.
۲۴ اسفند ۱۳۸۷ ۱۲:۳۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.