English
چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۱۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اصلاح الگوی مصرف در بخش برق با عزم جدی تری دنبال می شود

اصلاح الگوی مصرف در بخش برق با عزم جدی تری دنبال می شود
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: اصلاح الگوی مصرف در بخش برق با عزم جدی تری پیگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، "غلامرضا خوش خلق" با اشاره به نامگذاری سال 88 به عنوان سال اصلاح الگوی مصرف از سوی مقام معظم رهبری، گفت: شرایط و مقتضیات زمان ایجاب کرد رهبر معظم انقلاب با درایت خویش امسال را به نام سال اصلاح الگوی مصرف نامگذاری کنند.
خوش خلق اظهار داشت: باید اصلاح الگوی مصرف و شفافیت پیام نوروزی مقام معظم رهبری را از خود و سازمان خود شروع کنیم و گرچه در بخش برق از قبل کارهایی صورت گرفته و زیرساخت قوی داریم، اما با این پیام باید عزم خود را جزم و بهتر از گذشته عمل کنیم .
معاون هماهنگی توزیع توانیر، وفاق و همدلی را رمز موفقیت در کارها دانست و گفت: اطلاع رسانی صادقانه سبب شد بحران تابستان گذشته در همه ابعاد، نارضایتی ها و تنش ها کاهش یابد.
خوش خلق با بیان آنکه پیش بینی می شود امسال 40 هزار تا 41 هزار مگاوات پیک مصرف در تابستان داشته باشیم، افزود: تولید برق در کشور 38 تا 39 هزار مگاوات است و با برنامه ریزی در بخش توزیع باید دو هزار مگاوات را مدیریت کنیم تا در تابستان با بحران مواجه نشویم.
به گفته این مقام مسئول، شرکت های توزیع براساس ساز و کار جدید از سال 87 مستقل عمل کردند اما با همه فراز و نشیب هایی که وجود داشت، روند عملکردی مثبت و خوبی داشتند.
وی طراحی و اجرای کارها براساس اصول مهندسی در شبکه ها و آموزش پرسنل و پیمانکاران را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: طراحی، اجرا، بهره برداری درست به مفهوم استفاده بهینه از لوازم و تجهیزات و سرمایه ملی است و بدنه ما باید اصول مهندسی را به خوبی حس کند.

ایرنا
۱۶ فروردین ۱۳۸۸ ۱۷:۰۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.