English
پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹, ۱۵:۱۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تشکیل کمیته اصلاح الگوی مصرف آب در وزارت نیرو

تشکیل کمیته اصلاح الگوی مصرف آب در وزارت نیرو
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تشکیل کمیته اصلاح الگوی مصرف آب در وزارت نیرو خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، مجید نامجو گفت: برای اصلاح الگوی مصرف باید این فرهنگ را در بین قشرهای مختلف مردم نهادینه کنیم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید به نام سال اصلاح الگوی مصرف و همچنین تاکید رئیس جمهوری به این مسئله، موضوع آب را در جهان بسیار مهم و جدی ارزیابی کرد.

نامجو تصریح کرد: به همین منظور شعار امسال صنعت آب و فاضلاب کشور را نیز با تأسی از فرمان مقام معظم رهبری، اصلاح الگوی مصرف آب قرار دادیم که کمیته‌ای به این منظور تشکیل شده است و تا پایان فروردین ماه برنامه‌های منسجم خود را برای تحقق بخشیدن به این هدف مهم ارائه خواهد کرد.

وی سه محور فنی - مهندسی و بهره برداری، فرهنگی و تعرفه ها را محورهای اصلی تمرکز آب و فاضلاب کشور در سال جاری به منظور اصلاح الگوی مصرف عنوان کرد و اظهار داشت: با تکیه بر این سه اصل در سال جدید به دنبال تدوین برنامه ای اثر بخش و ماندگار در این زمینه هستیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور جدایی آب شرب از آب آبیاری فضاهای سبز با کمک شهرداری ها، نظارت بر اجرای لوله کشی داخل ساختمان ها و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب را از جمله برنامه های آینده این شرکت برشمرد و خاطرنشان کرد: ما باید با کمک تمام دستگاه‌ها، رسانه‌ها و خانواده‌ها اصلاح الگوی مصرف آب را در بین اقشار مختلف مردم از مهدکودک ها تا دانشگاه ها و داخل خانه ها نهادینه کنیم.
ایرنا
۱۶ فروردین ۱۳۸۸ ۱۷:۲۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.