English
پنج شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۲۳:۰۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

پاسداشت زحمات مدیر عامل سابق شرکت کنتورسازی ایران

پاسداشت زحمات مدیر عامل سابق شرکت کنتورسازی ایران
پایگاه اطلاع رسانی صبا در پی تغییرات در مدیریت شرکت کنتورسازی ایران، با درج پیامی از این مهندس علاالدینی تقدیر نمود.

مطلع شدیم در آخرین روزهای سال 87 آقای مهندس علاالدینی مدیر عامل شرکت کنتورسازی ایران تغییر یافت. آنچه ما را واداشت که به تدوین فرازهایی در این باب بپردازیم تصمیم خریدار شرکت کنتورسازی ایران نسبت به تغییر مدیر منتخب دولت نیست؛ چه این حق مسلم قانونی سهامداران است که مدیران خود را انتخاب نمایند. و نیز می دانیم آقای مهندس علاالدینی از طرح این موضوع راضی نمی باشد اما وظیفه اجتماعی و ملی خود میدانیم که بگوئیم نباید خصوصی سازی منجر به حذف مدیران دلسوز دولتی گردد و باید مسئولین امر در هر بخش بویژه جناب آقای مهندس فتاح در بخش نیرو به این امر مهم توجه بنیادی مبذول نمایند چه بی توجهی به آن حاصلی جز لطمه به مهمترین سرمایه های نظام که چندان هم ارزان بدست نیامده اند می گردد و نهایتا موجب کند شدن خصوصی سازی می گردد. گروهی عظیم از مدیران دولتی نظاره گر این برخوردها و بی مهری ها می باشند. گرچه جناب آقای فتاح در جلسات عمومی ساتکاب همواره خطاب به مدیران اشاره می فرمودند که وزارت نیرو بطور جدی از مدیران دولتی در فرایند خصوصی سازی حمایت می نماید و مدیر عامل ساتکاب را موظف به این کار نمودنداما دریغ از یک حرکت عملی.

در هر صورت مدیر دولتی زحمتکش کنتورسازی ایران؛ شب عید تغییر یافت آیا مدیر عامل ساتکاب؛ مقام محترم وزارت نیرو و سایرین که شنیدند سراغی از ایشان گرفتند؟

از این بگذریم کسی که سراغی از مدیران قبلی گرفته است و رصد نموده اند که این سرمایه های ارزشمند چه سرنوشتی پیدا کرده اند؟

آیا نمی توان حتی فقط به پاس خدمات و دلسوزی هایشان یادی از آنان کرد و حداقل دل آنها را شاد نمود؟ گرچه انشااله تمامی مدیران دلسوز و لایق به خاطر خدابه میهن و مردم عزیزشان خدمت نموده اند و نیازی به تقدیر ندارند. آقای مهندس فتاح فراموش نفرمایند "من لم یشکر مخلوق لم یشکر الخالق" گلایه ای از مدیر عامل محترم ساتکاب نیست در نهایت شمائید که باید به فکر باشید.

در هر صورت پایگاه اطلاع رسانی صبا وظیفه خود میداند در این زمینه نقشی را هرچند ناچیز ایفا نماید و از تمامی علاقمندان و دلسوزان نظام بویژه جناب آقای مهندس فتاح وزیر اخلاقی و متدین کشور ،تقاضا داریم ما را حمایت و راهنمایی فرمایند.

نمایش تعدادی از عکسهای آلبوم جناب آقای مهندس علاالدینی به یاد خاطرات و زحماتشان در شرکت کنتورسازی ایران

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

۱۶ فروردین ۱۳۸۸ ۱۸:۵۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.