English
جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بررسی راهکارهای اصلاح الگوی مصرف در کمیسیون برنامه و بودجه

بررسی راهکارهای اصلاح الگوی مصرف در کمیسیون برنامه و بودجه
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بررسی راهکارهای اصلاح الگوی مصرف در دستور کار هفته آینده کمیسیون برنامه و بودجه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از فارس ،محمد حسین فرهنگی اظهار داشت: اصلاح الگوی مصرف نیاز به راهکارهایی دارد و بر این اساس کمیسیون برنامه و بودجه دو نشست هفته آینده خود را به بررسی این راهکارها اخنصاص داد.
وی همچنین نشست دیروز کمیسیون برنامه و بودجه را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: تسری برخی مزایای نیروی انتظامی مستقر در مرزها به سایر نیروهای مسلح (سپاه و بسیج) مانند پرداخت اجاره بها از مصوبات دیروز کمیسیون برنامه و بودجه بود.
نماینده تبریز ادامه داد: کمیسیون همچنین دیروز تعیین تعرفه برخی از اقلام سجلی و کارت شناسایی در ثبت احوال را بررسی کرد و قرار شد در جلسات آینده درباره تعرفه‌های پیشنهادی این سازمان تصمیم گیری کند.
فرهنگی که در عین حال عضو کمیسیون ویژه تحول اقتصادی مجلس است، در خصوص برگزاری نخستین نشست این کمیسیون در سال جدید که قرار بود دیروز برگزار شود، گفت: به دلیل حضور برخی از اعضای کمیسیون ویژه در دیگر برنامه‌ها نشست کمیسیون برگزار نشد و نخستین جلسه کمیسیون ویژه تحول اقتصادی برای بررسی طرح هدفمند کردن یارانه‌ها روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

فارس
۱۹ فروردین ۱۳۸۸ ۰۳:۰۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.