English
چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸, ۱۶:۴۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

خبرهای خوش هسته ای از اصفهان می آید

خبرهای خوش هسته ای از اصفهان می آید
رئیس جمهور پس از ورود به اصفهان از اعلام جدید ترین دستاوردهاى فناورى هسته اى کشورمان در این سفر خبر داد و گفت: در سفر به اصفهان از تأسیسات هسته اى بازدید خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از واحد مرکزی خبر ، آقای احمدی نژاد در جمع خبرنگاران بهره بـردارى از آخـرین دستاورهـاى هسته اى کشور را از ویژگى هاى پنجاه و پنجمین سفر استانى خود اعلام کرد .

وی گفت: در این سفر روند اجراى مصوبات دور قبل سفر استانى به اصفهان بررسى و تصمیمات جدیدى براى عمران و توسعه هر چه بیشتر این استان گرفته خواهد شد.

رئیس جمهور همچنین با بیان اینکه اعضاى هیات دولت نیز با سفر به مناطق مختلف استان اصفهان در شوراهاى ادارى شرکت خواهند کرد ، به پیگیری مصوبات دور نخست در کارگروه هاى تخصصى در این سفر اشاره کرد و افزود : در این کارگروهها درصورتى که موانعى براى اجراى طرح ها وجود داشته باشد بررسى و برطرف خواهد شد .

وى دیدار عمومى با مردم ، دیـدار بـا ایثارگران و اهـداء نشان ایثار به آنان و نشستى با علماى اصفهان و همچنین بازدید از بعضى از طرح هاى استان اصفهان را از دیگر برنامه هاى سفرش به این استان  عنوان کرد .

رئیس جمهور با اشاره بـه اینکه بـرپایى جلسه هیات دولت آخـرین برنامه وى در اصفهان است ، گفت : در این جلسه ادامه فعالیت هاى دولت در استان اصفهان مطرح و بررسى مى شود .

واحد مرکزی خبر
۱۹ فروردین ۱۳۸۸ ۱۶:۱۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.