English
شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزیربازرگانی: دولت نهم به هدفمندکردن یارانه ها اصرار دارد

وزیربازرگانی: دولت نهم به هدفمندکردن یارانه ها اصرار دارد
وزیر بازرگانی تصریح کرد: بحث هدفمند کردن یارانه ها، کار بزرگی است که دولت نهم با 5/1 سال کار فشرده به اجرای آن اصرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا،"مسعود میرکاظمی"‌ روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان فریدونشهر افزود:‌ در خصوص بحث یارانه ها، سالانه هزاران میلیارد تومان از ثروت دولت در جاهایی هزینه می شود که اثربخشی لازم را ندارد.
وی اظهارداشت:‌ در بحث بهداشت ، درمان ، صنعت و دامپروری باید پروژه های زیادی ایجاد شود که نیازمند درآمد مبتنی بر صدور نفت است که برای استفاده صحیح از منابع می بایست تلاش جدی کنیم.
به گفته وی، 60 درصد یارانه ها تحت عنوان حامل های انرژی در بخش حمل و نقل، شرکت ها، سوخت و نان هدر می رود که باید از آن به عنوان منابع مولد استفاده کرد.
وی گفت: متاسفانه کشور ما در سرانه مصرف نان در جهان رتبه اول را دارد،‌ بطوری که چهار هزار میلیارد تومان برای یارانه نان پرداخت می شود.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با تبریک بیستم فروردین ماه سالروز ملی شدن فناوری هسته ای ایران به همه اندیشمندان و هموطنان، افزود:‌ دراین روز، ملت ایران به خودباوری رسید.
وی اظهارداشت:‌ با گذشت 30 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، نور انقلاب در اکثر کشورهای جهان دیده می شود و بسیاری از کشورها، گمشده خود را در جمهوری اسلامی ایران جستجو می کنند.
وی با اشاره به قدرتمند شدن جمهوری اسلامی، تصریح کرد: ایران با وجود صدور برخی قطعنامه ها ، همچنان به کار خود ادامه می دهد و برغم اینکه قطعنامه های یادشده فشار هزینه ای، زیادی داشته است ولی ایران را متوقف و منزوی نکرده است.

۲۰ فروردین ۱۳۸۸ ۲۲:۵۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.