English
چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸, ۱۶:۴۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آغاز بکار تجمع "پویش توسعه سبز" در راستای اصلاح الگوی مصرف

آغاز بکار تجمع "پویش توسعه سبز" در راستای اصلاح الگوی مصرف
شمس اردکانی از آغاز به کار دبیرخانه تجمع "پویش توسعه سبز" با هدف ارایه راهکارهای مناسب اصلاح ساختار مصرف انرژی و دیگر منابع ملی، در اتاق ایران خبر داد و گفت: از کلیه فعالان اقتصادی به ویژه دانشگاهیان برای دعوت به همکاری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از برنا "علی شمس اردکانی" در سخنانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره اصلاح الگوی مصرف انرژی تصریح کرد: بازبینی ساز و کارهای مصرف منابع کشور به ویژه منابع انرژی و آب در پیام نوروزی مقام معظم رهبری تجلی پیدا کرد و ایشان اصلاح کثری وضع موجود مصارف را امری دینی و ملی قلمداد کردند.

رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران هدف از تشکیل این گردهمایی را ارایه راهکارهای موجود در خصوص اصلاح ساختار مصرف انرژی و دیگر منابع ملی عنوان و خاطرنشان کرد: در همین راستا، تصمیم گرفته شد حرکتی مدنی – اقتصادی برای ادامه کار و کمک به حرکت ملی مورد نظر مقام رهبری با عنوان "پویش توسعه سبز" تا ارایه راهکار مناسب تشکیل شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: برای ایجاد تفکر همسو در یافتن و پیشنهاد راهکارهای عملی در سطوح مختلف ملی و در مراحل تولید، فرآوری، حمل و انتقال تا مرحله مصارف مختلف، گروهی از کارشناسان و نخبگان در یک تجمع مدنی – اقتصادی برای واکاوی وضعیت موجود و بررسی علل آن در اتاق ایران گردهم آمده و کار را با درخواست ارایه گزارش منابع و مصارف انرژی و مقایسه آن با کشورهای عمده منطقه و کشورهای صنعتی از وزارت نفت آغاز کردند.
عضو هیات نمایندگان اتاق ایران افزود: این تجمع مدنی – اقتصادی برای گسترش آگاهی و مشارکت همگان به ویژه از دانشگاهیان، اصحاب کار و فعالان اقتصادی در کلیه زمینه ها و فرهیختگان دعوت به همکاری می کند که به این جمع پیوسته و در این کار خطیر ملی مشارکت کنند.
وی همچنین از آغاز به کار دبیرخانه این پویش در اتاق ایران خبر داد.
برنا
۲۰ فروردین ۱۳۸۸ ۲۲:۴۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.