English
چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸, ۱۶:۴۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

با سرلوحه سال اصلاح الگوی مصرف ”جشن کار“ در نیروگاه کاشان و چند شرکت توزیع در دیدار نوروزی مدیرعامل توانیر

با سرلوحه سال اصلاح الگوی مصرف
”جشن کار“ در نیروگاه کاشان و چند شرکت توزیع در دیدار نوروزی مدیرعامل توانیر
در سال اصلاح الگوی مصرف به فرموده مقام معظم رهبری در نخستین روزهای بهار، مهندسان و کارکنان نیروگاه در دست احداث کاشان، توزیع برق کاشان، توزیع برق‏ شیراز، توزیع برق استان فارس، برق منطقه‌‌ای فارس، توزیع برق کهگیلویه و بویراحمد و توزیع برق قم با دیدار سرزده و ناگهانی مهندس محمد بهزاد مدیرعامل شرکت توانیر، هفته اول تعطیلات نوروزی را سپری کردند و هفته اول سال 88 را با روحیه و انگیزه قوی‌تر در محل کارشان جشن گرفتند.

نخستین روز بهار، اول فروردین سال 88 ، هوای بسیاری از نقاط کشور طراوت عید و شادابی نوروز را تداعی می‌کرد. روزی که برای بسیاری از کارکنان صنعت برق با کار آغاز شد و در این هماهنگی ”کار و تفریح“ مهندس محمد بهزاد همراه و همقدم شده و به این کارکنان پرنشاط، فرارسیدن بهاری دیگر را در عرصه و سنگر کار و تلاش تبریک گفت.
گفتن نخستین تبریک‌ها به مناسبت شروع سال جدید از نیروگاه در دست احداث کاشان آغاز شد. نیروگاهی که نشانگر تلاش عظیم مهندسان، کارگران و تمامی کارکنانی است که می‌خواهند درخت سرسبز و تناور صنعت برق کشور را بارورتر و شاداب‌تر سازند و با همت و اراده و پایمردی خود حتی در روزهای تعطیلات نوروزی صفحات تازه‌تری را در کارنامه صنعت برق کشور بگشایند.
کارگاه نیروگاه در دست احداث کاشان که بوی بهار از هر سوی آن به مشام می‌رسید؛ در اول فروردین 88 محل دیدار مدیرعامل توانیر و کارکنانی بود که مغزها، اندیشه‌ها و دستهای توانمند سازنده‌شان حتی برای لحظه‌ای هم از کار و تلاش باز نمی‌ایستد.
آنان مهندس محمد بهزاد را مشاهده کردند که کلاه ایمنی به سر دارد و وارد کارگاه شده‌ است.
گویی این کارکنان خود هفت‌سین نیروگاهی را در نخستین روزهای بهار 88 در کارگاهشان چیده بودند که به قول مهندس بهزاد ”سرعت در کار“ و ”سهولت در اجرای کار“ می‌توانست دو مورد از هفت‌سین آنها باشد که می‌توان 5 ‌سین دیگر را شامل ”سرسبزی“، ”سرافرازی“، ”سربلندی“، ”سرآمدی“ و ”سروری“ به آن اضافه کرد.
مهندس بهزاد که ساخت و احداث دهها نیروگاه را در طول سالها در صنعت برق کشور سازماندهی، مدیریت،‌ نظارت، کنترل و راهبری کرده درباره این نیروگاه گفت: بخش گاز این نیروگاه دارای 2 واحد 162 مگاواتی و مجموعاً 324 مگاوات است که امیدواریم تا هر دو واحد اول آن در نیمه اول سال جاری وارد مدار شود.
- ویژگی این نیروگاه از نظر شما چیست؟
مهندس بهزاد: کمتر از یکسال از شروع این کار گذشته است و در حقیقت این نیروگاه از نظر کیفیت و زمان اجرا در نوع خویش بی‌نظیر بوده و پیشرفت کار قابل تحسین است.

مهندس بهزاد از دیگر بازدیدهایش می‌گوید
مدیرعامل شرکت توانیر با شادابی و خوشرویی و نشاط بسیار سخن می گفت. برای یک لحظه از ذهنم گذشت که مدیریتی این چنین پویا و فعال، هر مشکلی را از سر راه برمی‌‌‌دارد. از او درباره دیگر بازدیدهایش سوال شد.
او با خنده جواب داد: نخستین روز سال به بازدید از شرکتهای توزیع اختصاص یافت و در روز اول از امور توزیع برق کاشان بازدید کرده و در آنجا  خلاقیت‌ها و ابتکارهایی که در امر توزیع برق داشته‌اند بررسی شد.
وی ادامه داد: در این بازدیدها تاکید اصلی روی مدیریت مصرف بود و در واقع بحث اصلاح الگوی مصرف آنگونه که مقام معظم رهبری روی آن تاکید داشته‌اند مدنظر خواهد بود.

در توزیع برق آباده و استان فارس
کاهش تلفات، تکریم ارباب رجوع، تدوین و اجراء الگوی مصرف و ... از موضوعات بسیار مهم صنعت برق کشور است که همه این موارد از سوی مدیرعامل شرکت توانیر تاکید شده و در بازدیدهای نوروزی وی نیز به ویژه از توزیع آباده و توزیع استان فارس این موضوعات مورد توجه وی قرار گرفته است.
مدیرعامل توانیر در این باره گفت: مدیریت توزیع برق آباده اقدامات مثبتی در کاهش تلفات انجام داده بود. از سوی دیگر از ساختمانی که با معنای واقعی برای تکریم ارباب رجوع ساخته شده در توزیع برق فارس برای مراجعه مشترکان و مردم بهره می‌گرفتند.
- ویژگی این ساختمان چه بود؟
? این ساختمان به گونه‌ای مورد بهره‌برداری قرار گرفته بود که شبیه باجه‌های بانک بود و در حقیقت آنان، نیروگاهی قدیمی را به ساختمان ارباب رجوع اختصاص داده بودند که حرکتی ابتکاری به شمار می‌رفت و مراجعان به راحتی می‌توانستند کارشان را انجام دهند.
مدیرعامل توانیر همچنین به مساله کاهش تلفات در توزیع برق فارس اشاره کرد و گفت: طرح کاهش تلفات نیز در توزیع برق فارس بسیار خوب بود.
- دیگر چه نکته‌ای مورد توجه شما (در آنجا) قرار گرفت؟
? در آنجا توزیع لامپ کم‌مصرف نیز به نحو مطلوبی انجام شده بود و میزان تلفات تا پایان سال 87 به 12 درصد رسیده بود و این رقم در گذشته 18 درصد بود.
وی یادآور شد: مدیریت توزیع برق فارس مصمم به نظر می‌رسید که علاوه بر آنکه در توزیع لامپ کم‌مصرف فعالیت خوبی داشته در کاهش تلفات و پائین‌آوردن میزان مصرف برق بسیار فعالانه عمل کرده است.

دیدار از توزیع برق شیراز
مهندس بهزاد یادآور شد که از توزیع برق شیراز در نخستین روز کاری سال 87 یعنی چهارشنبه
5 فروردین بازدید کرده است.
وی گفت: توزیع برق شیراز در برون‌سپاری، فعالیت درخور توجهی داشته است.
بازدید مدیرعامل شرکت توانیر از توزیع برق شیراز زمینه‌ساز ارسال گزارش خبری از روابط عمومی این شرکت شد که دنباله این مصاحبه را با نگارش همکارانمان از این روابط عمومی می‌خوانیم:
در نخستین روز کاری سال جدید- چهارشنبه 5 فروردین- مهندس بهزاد ضمن بازدید از ساختمان اداری و خودروهای گشت ویژه بازرسی و خودروهای عملیاتی پیمانکاران توزیع برق شیراز با نیروهای اجرایی پیمانکاران
گفت و گو کرد.
او با اشاره به نام‌گذاری
سال 88 به نام اصلاح الگوی مصرف گفت: با تاکید
مقام معظم رهبری امسال سال اصلاح الگوی مصرف نام‌گذاری شده است و مردم و مسئولان باید با هم در زمینه صرفه‌جویی و اصلاح روش مصرف گام جدی بردارند.
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: در حال حاضر میزان مصرف متوسط برق خانگی در دنیا سالانه کمتر از یک هزار کیلووات ساعت است که این میزان در ایران برای هر خانوار در سال گذشته 3 هزار کیلووات در سال بود.
مهندس بهزاد گفت: سال گذشته با توزیع لامپ‌های کم‌مصرف موفق شدیم میزان مصرف خانگی را در سال به طور متوسط به رقم 2 هزار و 700 کیلووات برسانیم که البته باز هم با استاندارد مصرف جهانی بسیار فاصله داریم و باید در زمینه درست مصرف کردن و صرفه‌جویی بیشتر فعالیت کنیم.
وی گفت: چنانچه میزان مصرف برق در ایران با استانداردهای جهانی یکی شود امکانات فعلی وزارت نیرو برای تامین برق برای 200 میلیون نفر کافی است که البته با اندک صرفه‌جوئی برای 100 میلیون نفر می‌تواند مورد استفاده باشد.
مدیرعامل شرکت توانیر اظهار داشت: در ایران تنها 30 درصد مصرف خانگی برای روشنایی لامپ است و 70 درصد مابقی برای تامین برق یخچال، کولر، لباسشویی و دیگر وسایل برقی استفاده می‌شود و اگر این وسایل در زمان پیک مصرف شود سبب افزایش بار مصرفی در پیک می‌شود.
مهندس بهزاد گفت: مردم باید به این نکته توجه کنند که ظاهراً خشکسالی همچنان در ایران ادامه دارد و براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته در حال حاضر به تولید 41 هزار مگاوات برق در سطح کشور نیازمند هستیم.
وی گفت: این در حالیست که با وجود راه‌اندازی نیروگاههای جدید که بیش از 5 هزار مگاوات برق تولید می‌کنند اکنون میزان تولید برق در نیروگاههای حرارتی ایران حداکثر به 36 هزار مگاوات رسیده است.
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: در صورتی که مردم عزیز در مصرف برق صرفه‌جویی کنند میزان تولید با میزان مصرف برابر می‌شود و در این صورت می‌توان بهار و تابستان 88 را با کمترین مشکل پشت‌سر گذاشت.
مهندس بهزاد گفت: مشترکان برق خوب است به گونه‌ای در سال 88 در مصرف برق صرفه‌جویی کنند که پیک مصرف را به میزان مصرف سال 86 برسانند.
وی همچنین به صرفه‌جویی به وسیله کشاورزان و صنعتگران اشاره کرد و گفت: سال گذشته با هماهنگی به عمل آمده با فعالان بخش کشاورزی و صنعت در میزان مصرف برق در این بخشها نیز شاهد کاهش مصرف بودیم که امیدواریم در سال جاری نیز شاهد این حرکت باشیم.
به گفته مدیرعامل شرکت توانیر، نیروگاه‌های سیکل ترکیبی جهرم و کازرون در استان فارس و سیکل ترکیبی عسلویه و نیروگاه متمرکز فارس جنوبی از نیروگاههای تولید برق به بهره‌برداری رسیده در سال گذشته بوده‌اند.

بهره‌برداری از ایستگاه 1600 کیلوولت آمپری شاهچراغ (ع)
مهندس محمد بهزاد در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) حضور یافت و ضمن زیارت بارگاه آن حضرت در مراسم بهره‌برداری از ایستگاه 1600 کیلوولت آمپری حضرت شاهچراغ (ع) شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی برق منطقه‌ای فارس، مهندس محمد بهزاد در آیین بهره‌برداری از این ایستگاه گفت: ایستگاه برق شاهچراغ (ع) در پایداری بهتر برق اطراف حرم شاهچراغ (ع) نقش به‌سزایی دارد و برای احداث آن بیش از یک میلیارد ریال هزینه شده است.
وی گفت:‌این ایستگاه سبب اصلاح شبکه بافت اطراف حرم شاهچراغ (ع) می‌شود.
مدیرعامل شرکت توانیر، افتتاح پست زمینی را در جوار حرم مطهر حضرت احمد‌بن موسی (ع) (شاهچراغ) کار خیری دانست و گفت: تامین برق منطقه شاهچراغ حضرت احمد‌بن موسی (ع) از اهمیت زیادی برخوردار بوده و از قبل برنامه‌ریزی شده بود.“

در توزیع برق شهر سپیدان
آرامشی که با زیارت بارگاه حضرت شاهچراغ (ع) در شیراز به دست آمده است گویی به توزیع برق شهر سپیدان انتقال می‌یابد.
در جاده شیراز به یاسوج، مهندس محمد بهزاد و همراهانشان از شرکت توزیع کهگیلویه و بویراحمد بازدید می‌کنند. مدیرعامل شرکت توانیر در این باره گفت: در این شرکت فعالیت‌های مثبتی از نظر آموزش نیروی انسانی و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز آغاز شده است. در آنجا جلساتی با مدیرعامل این شرکت و اعضای هییت مدیره برقرار شد که این اقدامات مورد بررسی قرار گرفت.
- دیگر چه اقداماتی در این منطقه صورت گرفته است؟
? در این منطقه، احداث پستها و خطوط انتقال نیرو شروع شده بود و فارس و بوشهر از نظر تولید برق به توازن رسیده بودند.

اصلاح الگوی مصرف
امسال، به فرموده مقام معظم رهبری سال اصلاح الگوی مصرف است و سالی است که به گفته اقتصاددانان: ”کمربندها را باید محکم‌تر ببندیم“.
این مفهوم در صنعت برق کشور از معنای عمیق‌تری برخوردار است. مهندس بهزاد اظهار داشت:  در طول تعطیلات نوروزی در بازدید خود شاهد فعالیتهای شرکتهای توزیع  درمورد اصلاح الگوی مصرف بوده و بر این موضوع تاکید شده است و در این دیدارها، شهر به شهر از الگوی مصرف صحبت به میان آمده است.
مدیرعامل شرکت توانیر در دفترش نیز از طرح اصلاح الگوی مصرف که نقش اصلی این طرح بر عهده شرکتهای توزیع است سخن گفت. او مجدداً یادآور شد: اصلاح الگوی مصرف تاکید
مقام معظم رهبری است و در تابستان امسال نیاز زیادی به اصلاح الگوی مصرف وجود دارد.
مهندس بهزاد از دیدارش از شرکت توزیع برق قم حرف زد و اینکه این شرکت، ابتکارها و فعالیت‌های خوبی به ویژه در زمینه اصلاح الگوی مصرف داشته است.
وی گفت: استقلال شرکتهای توزیع زمینه‌ای فراهم کرده است که هر کدام از خلاقیت‌ها و ابتکارهای خوبی برخوردار باشند و یک هفته آغاز سال نو فرصتی بود که با این ابتکارها آشناتر شوم.

برخورد شادی‌بخش کارکنان با مدیرعامل توانیر
مهندس محمد بهزاد در دفترش در همان لحظه که با ما گفت و گو می‌کند یک دقیقه هم آرام نیست و تلفن همراهش به صدا درمی‌آید، با او کار دارند، به رغم این مشغله برای لحظه‌ای هم تبسم از صورتش محو نمی‌شود. این سوال در ذهن من می‌جوشد که برخورد کارکنان شرکتهایی که مدیرعامل از آنها در آغاز سال نو بازدید کرده با مهندس محمد بهزاد چگونه بوده است؟ این سوال با او مطرح شد و پاسخ داد:
? کارکنان بسیار خوشحال شدند. البته این روش در سازمان توسعه برق ایران و برق‌های منطقه‌ای مازندران و خوزستان وجود داشته و همیشه برای تبریک سال نو، خدمت همکاران رفته و  با ”خداقوتی“ به آنان تبریک می‌گفتم.
او ادامه می‌دهد: این بازدید برای خود من هم بسیار خوب بود و از نزدیک شاهد تلاشهای همکاران بودم و همانطور که گفتم در این شرکتها تاکید بسیار بر مساله اصلاح الگوی مصرف در تابستان داشتم.

تحقق صددرصد تعهدات احداث نیروگاهها
مدیرعامل توانیر در حین صحبت‌های خود از تحقق صددرصد تعهدات صنعت برق در احداث نیروگاهها در سال گذشته سخن گفت.
او تصریح کرد: ‌در سال گذشته به میزان 2865 مگاوات ساخت نیروگاهها تعهد و برنامه‌ریزی شده بود که همه این موارد محقق شد.
وی افزود: آخرین واحدهایی که قبل از پایان سال 87 با شبکه سراسری سنکرون شد واحد یک نیروگاه خرمشهر بود که به روش BOO ساخته می‌شود و دومین واحد آن نیز به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی یادآور شد: من با خوشحالی اعلام می‌کنم که صد در صد برنامه‌های صنعت برق در امر تولید در سال گذشته محقق شده است.

اجرای برنامه‌های عملیاتی، دلیل توفیق
از مهندس محمد بهزاد سوال می‌شود که دلایل توفیق در اجرای برنامه‌ها را در سال گذشته چگونه ارزیابی می‌کنید؟
وی پاسخ داد: یکی از دلایل این موفقیت، عملیاتی بودن طرحها بود، سپس پیگیری و پس از آن تامین اعتبار به وسیله شرکت توانیر و مجموعه وزارت نیرو و صنعت برق کشور و تلاشی که همکاران توانیر و سازمان توسعه برق ایران به خرج دادند.
وی افزود: تلاش مجدانه و مدبرانه همکاران، همراه با تدبیر مدیریت به رغم تحریم‌هایی که کشور ما فعلاً با آنها روبه‌رو است سبب شد که تمامی اهداف محقق شود.
در اینجا بار دیگر موجی از شادی و اعتماد بر سیمای مدیرعامل توانیر نشست و او گفت: جا دارد که از مجموعه پیمانکاران، مشاوران و کارفرمایان  و همه عزیزان در آغاز سال نو به خاطر فعالیتها و تلاشهای گسترده‌شان در سال گذشته قدردانی شود.
وی افزود: امیدواریم که همچنان کنترل و پیگیری در کارها به عمل آید تا در واقع همه واحدها بر طبق برنامه در سال جاری به بهره‌برداری برسند.
وی ادامه داد: از سوی دیگر امیدواریم تمامی طرحها و واحدهای در دست احداث در صنعت برق کشور شامل تولید، انتقال و توزیع، تعمیرات نیروگاهها و واحدهای جدید نیروگاهی و ... برطبق موارد تنظیمی به مرحله اجرا برسند.“
وی ادامه داد: همچنین امیدواریم کاهش مصرف و اصلاح الگوی آن، احداث پستها و خطوط انتقال برای رفع گلوگاههای صنعت، بر طبق برنامه تنظیمی پیش برده شود و امیدواریم که همه عزیزان صنعت برق کمک کنند تا این کار انجام شود.

وضعیت نقدینگی مساعد شرکتهای توزیع
مهندس بهزاد به این مساله اشاره داشت که مشکلات خوشبختانه در آن شرکتهای توزیع- که وی در آغاز سال جاری- از آنها بازدید داشته است کمتر بود.
وی در این باره توضیح داد: شرکتهای توزیع در سال 87 به نسبت سالهای قبل از وضعیت نقدینگی بهتری برخوردار شدند اما درخواست آنها تداوم تامین منابع مالی بود برای اینکه بتوانند در سال جاری شبکه‌ها را توسعه داده و طرح احداث تاسیسات جدید را به موقع اجرا کنند.
به مهندس بهزاد گفته می‌شود که شاید این سوالی که مطرح می‌شود بیشتر جنبه خصوصی داشته باشد و این سوال این است که چطور در آغاز سال نو که همه به دنبال تفریح و استفاده از تعطیلات هستند شما بار دیگر حضور در سنگر کار را ترجیح دادید؟
مدیرعامل توانیر این بار با صدای بلند خندید و پاسخ داد: خوشحالی من این است که در آغاز سال نو، کار و تلاش همکاران خود را در مناطق مختلف ببینم و به آنها ”خداقوت“ بگویم و همین برای من نوعی تفریح است و من می‌خواهم از همکاران خود روحیه بگیرم.“
وی در همین باره ادامه داد:  درباره ‌این‌بازدیدها، دستورالعمل‌های مشخصی وجود دارد و امیدواریم که بتوانیم بازدیدهای بیشتری از شرکتهای مختلف برق در شهرستانها داشته باشیم و از نزدیک با خلاقیت‌ها در مناطق آشنا شویم زیرا در این بازدیدها، رفع مشکلات احتمالی که از نزدیک قابل لمس است بیشتر امکان‌پذیر خواهد بود.

5 طرح مهم و احداث ”نیروگاههای بدون سوخت به وسیله شرکتهای توزیع“
مدیرعامل شرکت توانیر در این گفت و گو از 5 طرح مهم خویش در سال جاری که برنامه‌ریزی کرده است نیز سخن گفت.
وی اظهار داشت: اورهال (تعمیرات اساسی) در اسرع وقت یکی از این طرح ها است. مورد دوم احداث نیروگاههای جدید است که با قاطعیت کامل ادامه خواهد یافت. مورد سوم رفع گلوگاههای پستها و خطوط انتقال انرژی در مناطق مختلف خواهد بود. مساله چهارم نیز برنامه‌ریزی برای کاهش شدید مصرف به وسیله شرکتهای توزیع است.
وی تصریح کرد: به عبارت دیگر احداث ”نیروگاههای بدون سوخت به وسیله شرکتهای توزیع“ که معنای آن کاهش سقف مصرف است که از وظایف شرکتهای توزیع است. به دیگر سخن شرکتهای توزیع با مدیریت و کاهش مصرف نیروگاه های بدون سوخت می‌سازند.
مهندس بهزاد خاطرنشان کرد: در تمامی زمینه‌هایی که به آن اشاره شد که همه وظیفه شرعی و قانونی داریم و از سوی دیگر هم مسوولان و هم مردم باید کمک کنند که الگوی مصرف اصلاح شود.
وی ادامه داد: مساله پنجم بحث روابط عمومی و تبلیغات است که مردم با فعالیتهای صنعت برق در سال جاری باید بیش از پیش آشنا شوند و از طریق تبلیغات این کار باید ادامه پیدا کند.

برنامه‌ریزی قاطع برای شش ماهه اول سال جاری
مهندس بهزاد از تمامی همکاران صنعت برق خواست که برای شش ماهه اول سال جاری تلاش کنند که با توجه به ادامه خشکسالی و عدم تولید واحدهای برق آبی، شش ماهه اول سال 88 با کمترین مشکل سپری ‌شود.
وی تاکید کرد: در حقیقت اصلاح الگوی مصرف و فرهنگ مصرف و دریافت قیمت واقعی برق می‌تواند راهکاری جدی برای حل مشکل ادامه خشکسالی و عدم تولید واحدهای برق آبی باشد.“
مدیرعامل توانیر در این ارتباط نقش روابط عمومی و تبلیغات صنعت برق را بسیار مهم قلمداد کرد و گفت: در بحث روابط عمومی و تبلیغات می‌توان از مردم خواست که در زمینه صرفه‌جویی اقدام کنند و این وظیفه بسیار مهم برعهده روابط عمومی‌های صنعت برق است. شناخت ویژگی‌های بهره‌گیری از لامپ‌های کم‌مصرف از دیگر وظایف شرکتهای توزیع به شمار می‌رود که روابط عمومی‌ها در این زمینه نقش قاطع دارند.

تشکر از روابط عمومی توانیر و صنعت برق
مهندس بهزاد در آغاز سال نو ضمن خرسندی از فعالیت روابط عمومی توانیر و روابط عمومی‌های صنعت برق کشور از این واحدهای پویا در صنعت برق ‌خواست که به نحو مقتضی به مسوولان و مردم آگاهی‌های لازم را درمورد فعالیت‌های صنعت برق بدهند و این کار را به نحو مناسبی انجام دهند.
وی گفت: جای تبلیغ مناسب در فعالیتهای صنعت برق خالی است و روابط عمومی‌های صنعت برق با بهره‌گیری از امکانات رسانه‌ای کشور می‌توانند تبلیغات لازم را در مورد فعالیتهای صنعت برق ارائه دهند.
وی افزود: روابط عمومی یک هنر است و این هنر باید در خدمت برنامه‌های صنعت برق از لحاظ تبلیغاتی قرار بگیرد. همکاران روابط عمومی باید اطلاعات لازم درمورد ساخت واحدهای جدید، اورهال نیروگاههای قدیمی، فعالیتهای شرکتهای توزیع (که هنرشان ساخت نیروگاههای بدون سوخت از لحاظ کاهش مصرف است) به جامعه و مسوولان ارائه دهند. در حقیقت همه تلاشهای صنعت برق را روابط عمومی‌ها، به لحاظ تبلیغاتی و رسانه‌ای به جامعه منعکس می نمایند.
وی ضمن تاکید بر این مساله که مردم از طریق روابط عمومی‌ها باید تلاش عظیم صنعت برق کشور را ببینند یادآور شد: روابط عمومی‌ها با قلم و بیان و رساندن اطلاعات به مردم و مسوولان زحمات عظیم صنعت برق را به تصویر می‌کشند.“
وی ادامه داد: مسوولیت روابط عمومی در سال جاری بیش از تمامی سالهای گذشته است و با توجه به دستور مقام معظم رهبری و نام‌گذاری این سال به نام سال اصلاح الگوی مصرف، روابط عمومی‌ها نقش مهم، اساسی و مدبرانه‌ای را در این سال باید ایفا کنند.
در طول انجام گفت و گو، مهندس بهزاد پیوسته به ساعت دیواری دفتر کارش نگاه می‌کرد و گویی زمان به سرعت می‌گذشت.
البته سوالات و پرسشهای بسیار زیاد دیگری وجود داشت اما وقت مدیرعامل توانیر بسیار فشرده است. او بر‌خاست تا به قرار بعدی کاری خویش برسد.
اینک در هفته‌های نخستین سال 88 برای وی آرزوی توفیق بیشتر در انجام خدمت گسترده  صنعت برق به مردم و مشترکان می‌کنیم.

۲۰ فروردین ۱۳۸۸ ۲۲:۵۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.