English
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

چهارمین همایش سراسری مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق برگزار شد

چهارمین همایش سراسری مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق برگزار شد
چهارمین همایش سراسری مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق در نیروگاه طرشت امروز 21 فروردین 88 با حضورمدیران کل روابط عمومی صنعت آب و برق برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا در این همایش که با سخنرانی مهندس سید پرویز فتاح وزیر نیرو آغاز شد،‌ معاونان وزیر در امور آب و برق، مدیران عامل شرکت های مادر تخصصی و مدیران کل روابط عمومی حضور دارند.
وزیر نیرو در سخنان آغازین این همایش از روابط عمومی ها خواست در جهت تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری به صورت منسجم و هماهنگ کار کنند.
مهندس فتاح با تاکید بر اطلاع رسانی درست،‌ از تبلیغات به عنوان راهکار دیگر روابط عمومی ها برای ترویج و فرهنگ سازی در راستای اصلاح الگوی مصرف یاد کرد.
وزیر نیرو تصریح کرد: باید از تجربه سال های گذشته درس بگیریم و خود را همواره برای مواقع بحرانی آماده نگه داریم.
فتاح در عین حال مدیران روابط عمومی ها خواست به عنوان بازوی اجرایی و مشاور در کنار مدیران عامل شرکت های خود فعالیت کنند.
به گزارش خبرنگار صبا در این همایش همچنین مهندس عطارزاده معاون وزیر در امور آب،‌ دکتر علی آبادی معاون وزیر در امور برق و مدیرعامل عامل شرکت های مادر تخصصی آب و توانیر نیز به ایراد سخن خواهند پرداخت.
برپایه این گزارش؛ مهندس نامجو مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور، مهندس بهزاد مدیرعامل شرکت توانیر، جهاندید معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، علیزاده مشاور وزیر ومدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت نیرو و دکتر داریانی معاونمحترم وزیر در امور تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو نیز حضور دارند که به ترتیب به سخنرانی خواهند پرداخت.
 
۲۲ فروردین ۱۳۸۸ ۱۰:۳۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.