English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۲۰:۲۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزیر نیرو در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی صبا:بیشتر مشکلات ما به خصوص در بخش وزارت نیرو به دلیل ضعف در روابط عمومی و اطلاع رسانی است

وزیر نیرو در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی صبا:بیشتر مشکلات ما به خصوص در بخش وزارت نیرو به دلیل ضعف در روابط عمومی و اطلاع رسانی است
مهندس فتاح وزیر نیرو در چهارمین همایش سراسری مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق تاکید کرد: روابط عمومی صحیح می تواند بسیاری از مشکلات خصوصاً در آب و برق را حل نمایید.

سیدپرویز فتاح پور وزیر محترم نیرو در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صبا گفت: بیشتر مشکلات ما به خصوص در بخش وزارت نیرو به دلیل ضعف در روابط عمومی و اطلاع رسانی است. که باید به این بخش توجه بیشتری شود با توجه به اینکه روابط عمومی نقش مهمی در جو حاکم بر جامعه و اطلاع رسانی مردم دارد ارتباط صحیح با مردم و اقشار مختلف جامعه می تواند سبب انسجام هرچه بیشتر مردم و دولت و همچنین دستگاه های مختلف اجرایی شده و از آن مهم تر بسیاری از مشکلات خصوصاً در آب و برق را حل نمایید.

وی افزود مهمترین عامل با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که سال 88 را سال اصلاح الگوی مصرف عنوان کرده اند که کمک بسیاری با این امر به وزارت نیرو نمودند، ارتباط مستمر و شایسته روابط عمومی با مردم است که به موقع با اطلاع رسانی مناسب سبب ساز همکاری و همراهی بیشتر مردم در این زمینه باشند.

وزیر نیرو عنوان کرد: گاهاً شنیده می شود که می گویند مصرف انرژی در فلان کشور بسیار پایین است. من این امر را بیشتر به دلیل عامل روابط عمومی و فرهنگ سازی در میان مردم می دانم. کشور و مردم حتی با توجه به سخنان مراجع عظام و نظر به مذهب و قبیح بودن امر اسراف و با توجه به فرهنگ و تمدن قدیمی و عالیشان باید هرچه بیشتر به این امر توجه کنند که انشاء ا... امسال را هر چه بهتر سپری کنیم.

 

۲۲ فروردین ۱۳۸۸ ۱۲:۵۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.