English
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹, ۲۱:۲۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دکتر علی آبادی: روابط عمومی‌ها در خط مقدم اصلاح الگوی مصرف آب و برق هستند

دکتر علی آبادی: روابط عمومی‌ها در خط مقدم اصلاح الگوی مصرف آب و برق هستند
معاون وزیر نیرو در اموربرق و انرژی که در جمع مدیران روابط‌عمومی‌های صنعت آب و برق سخن می گفت،‌ تصریح کرد: روابط عمومی‌ها در خط مقدم اصلاح الگوی مصرف آب و برق هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  صبا، دکتر عباس علی آبادی در چهارمین همایش سراسری مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق، اطلاع رسانی از فعالیت های مسئولان وزارت نیرو را از جمله وظایف روابط عمومی ها عنوان کرد و افزود: روابط عمومی ها چهره وزارت نیرو را برای مردم ترسیم می‌کنند.
علی آبادی با اشاره به نامگذاری سال 88 به نام سال الگوی مصرف گفت: معرفی اصلاح الگوی مصرف از اولین وظایف روابط عمومی هاست که باید در این زمینه تلاش شود.
 معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی روابط عمومی ها را در خط مقدم اصلاح الگوی مصرف آب و برق عنوان کرد و یاداور شد: ما باید از طریق روابط عمومی ها با مخاطبان خود صحبت کنیم.
معاون وزیر نیرو در عین حال یاداور شد: یکی از مهمترین اقدامات روابط عمومی باید فرهنگ سازی خصوصاً در ارتباط با برق دزدی است. وی این امر را مساوی با کسب 1200 میلیارد تومان درامد  پول برای صنعت برق دانست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اوضاع ساخت سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته با دو مشکل  اساسی انجام فشرده تعمیرات و بازسازی نیروگاه ها و ساخت مخازن ذخیره سوخت مایع مواجه بودیم.
علی آبادی با بیان این که در پائیز سال گذشته برنامه تعمیراتی فشرده ای صورت گرفت، خاطرنشان ساخت: براین اساس برنامه تعمیرو نگهداری که  2 سال  متوقف شده بود، در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دادیم . همچنین درباره ساخت مخازن نیز به دلیل سرمای زمستانی نگرانی هایی وجود داشت .
وی در عین حال تصریح کرد: با تلاش هایی که توسط متخصصان و دست اندرکاران صورت گرفت، حدود یک میلیون متر مکعب به ظرفیت ذخیره سوخت مایع در نیروگاه‌های کشور افزوده شد در این اوضاع حتی در بدترین حالت ممکن نیز 100 درصد‌ نسبت به سال قبل با افزایش ذخیره مواجه بودیم.
معاون وزیر نیرو همچنین  با تاکید بر مصرف صحیح در همه جوانب و زمینه ها گفت:
از آنجا که تامین منابع مالی همواره یکی از دغدغه های وزارت نیرو است و چند سالی است که به دلیل ثابت بودن تعرفه ها وزارت نیرو با مشکل مواجه است،‌ تصریح کرد: ‌ امسال با رویکرد جدید با مجلس و دولت برای تامین منابع مالی گفت وگو می کنیم.
۲۲ فروردین ۱۳۸۸ ۱۶:۰۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.