English
سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹, ۱۷:۰۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سایر کشورها در پی کسب تجارب ایرانیان در حوزه سد سازی هستند

سایر کشورها در پی کسب تجارب ایرانیان در حوزه سد سازی هستند
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت :در حوزه سدسازی سرآمد هستیم و تجارب ما در سطح بین المللی است و سایر کشورها در پی کسب تجارب ایرانیان هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صبا ،مهندس محمدرضا عطارزاده معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا طی سخنانی رد جمع مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق، با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی دارای جایگاه مهمی است اظهار داشت: خوشبختانه در حوزه سدسازی سرآمد هستیم و تجارب ما در سطح بین المللی است و سایر کشورها در پی کسب تجارب ایرانیان هستند.
وی در ادامه بسترسازی و توسعه ارتباطات را مهمترین وظیفه روابط عمومی ها خواند و بر نوآوری در روابط عمومی ها تاکید کرد.
وی همچنین تاکید کرد بدون بسترسازی فرهنگی که از سوی روابط عمومی ها باید انجام شود کارهای موثری در این بخش صورت نخواهد گرفت.
مهندس عطارزاده شناخت علمی چالش ها، رسالت ها و مخاطبان را از وظایف دیگر روابط عمومی ها برشمرد و اظهار داشت: به طور مثال نحوه تعامل با کشاورزان به عنوان مصرف کنندگان عمده آب بسیار اهمیت دارد. انجام فعالیت ها به طور گروهی، تشکیل کارگروه ویژه روابط عمومی، شناخت متخصصان، اخذ تجارب بازنشستگان و فعالیت های زیربنایی را بسیار مهم و با اهمیت دانست و اظهار داشت: قبل از تبلیغات باید کارهای زیربنایی و راهکارهای نفوذ و نحوه برقراری ارتباط شناخته شود.

۲۳ فروردین ۱۳۸۸ ۱۴:۴۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.