English
سه شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۸, ۱۸:۰۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

250 میلیارد تومان برای سرمایه‌گذاری در صنایع پیشرفته اختصاص یافت

250 میلیارد تومان برای سرمایه‌گذاری در صنایع پیشرفته اختصاص یافت
معاون توسعه صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: امسال 250 میلیارد تومان برای سرمایه‌گذاری در صنایع پیشرفته اقتصادی اختصاص یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از مهر، رمضانعلی صادق زاده، شامگاه شنبه در جریان راه اندازی کارخانه تولید کودهای بیولوژیک کشاورزی در ساوه افزود: مطالعات اجرایی راه اندازی این صنایع به زودی آغاز می شود.

وی با تاکید بر اینکه این معاونت از ایده های نو صنعتی و اقتصادی استقبال می کند، گفت: برنامه این معاونت شناسایی ایده‌های نو افراد و مبتکران در عرصه های مختلف صنعت و به مرحله تولید انبوه رساندن آن است.

وی با اشاره به ارتباط علمی با 80 دانشگاه زیرمجموعه وزارت علوم و دانشگاه علوم پزشکی، اضافه کرد: قرارداد ایده ‌یابی در بخش‌های صنعتی، تکنولوژی و صنایع‌ هایتک منعقد و کار شناسایی ایده‌های نو با دانشگاهها آغاز شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های معاونت توسعه صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ادامه داد: در سال جاری چند پروژه هایتک صنایع IT و دیگر پروژه‌های پیشرفته علمی در کشور به بهره‌برداری می‌رسد که با راه اندازی آنها کشور در بخش صنایع پیشرفته به مرز خودکفایی نزدیک می‌شود.

وی تصریح کرد: سال گذشته بیش از 235 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این نوع صنایع صورت گرفته که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل سه برابر افزایش داشته است.

مهر
۲۳ فروردین ۱۳۸۸ ۲۳:۱۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.