English
پنج شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۲۳:۲۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

امضاء تفاهم نامه همکاری سرمایه گذاری غدیر و ستاد ویژه فناوری نانو

امضاء تفاهم نامه همکاری سرمایه گذاری غدیر و ستاد ویژه فناوری نانو
تفاهم نامه همکاری 3 ساله میان شرکت بورسی سرمایه گذاری غدیر و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری با هدف توسعه فناوری های جدید در کشور به امضا رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از غدیر، این تفاهم نامه که با موضوع همکاری های فی مابین در زمینه سرمایه گذاری در فرصت ها و طرح های فناوری نانو در حوزه های مختلف بازرگانی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی منعقد شده است.
بر اساس این گزارش، این تفاهم نامه در راستای توسعه فناوری های جدید به ویژه فناوری نانو به عنوان ارکان نوین توسعه در کشورهای صنعتی توسعه یافته و با توجه به سند چشم انداز 20 ساله کشور میان شرکت سرمایه گذاری غدیر و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری، برای مدت 3 سال تنظیم شده است.
این گزارش حاکی است، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو بر اساس مفاد تفاهم نامه وظیفه معرفی اختصاصی فرصت های سرمایه گذاری و
طرح های صنعتی داخل و خارج از کشور و نیز پشتیبانی علمی، قانونی و فناوری مورد نیاز در اجرایی شدن فرصت های سرمایه گذاری، طرح ها و پروژه ها و ارائه خدمات کارشناسی . همکاری با شرکت به منظور تشکیل هلدینگ فناوری نانو و ... را برعهده دارد.
همچنین بر اساس این تفاهم نامه، شرکت سرمایه گذاری غدیر موظف است انجام پژوهش های مربوط با هدف رسوخ فناوری نانو از زیر مجموعه های شرکت، انجام پژهش های مربوط به توسعه بازار، ایجاد زیر ساخت های لازم برای ورود فناوری به شرکت های زیر مجموعه و نیز انجام بررسی های لازم برای اجرای طرح ها و سرمایه گذاری در زمینه های مناسب و با تاکید بر ایجاد افزوده فناوری نانو در صنایع موجود شرکت را بر عهده دارد.
این تفاهم نامه نظر به وظیفه "ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری " در امر هدایت، نظارت و تشکیل حوژه های صنعتی فناوری نانو و همچنین تمایل "شرکت سرمایه گذاری غدیر " برای ورود به سرمایه گذاری در طرح های اقتصادی با زمینه فناوری نو منعقد شده است.

غدیر
۲۵ فروردین ۱۳۸۸ ۱۲:۲۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.