English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۱۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تدوین بسته حمایت از شرکت‏های مدیریت صادرات

تدوین بسته حمایت از شرکت‏های مدیریت صادرات
معاون کمک‌های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران ازتدوین بسته حمایتی ویژه‏ای برای حمایت از شرکت‏های مدیریت صادرات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از برنا ، "کیومرث فتح‏ا... کرمانشاهی" با بیان اینکه این بسته حمایتی به زودی از سوی وزارت بازرگانی ابلاغ و لازم‏الاجرا می‌ شود، افزود: در این بسته علاوه بر حمایت‏های مالی، گواهی شرکت مدیریت صادرات نیز اعطا می‏شود.

وی اضافه کرد: گواهی شرکت مدیریت صادرات به شرکت‏هایی اعطا می‏شود که واجد شرایط باشند و براساس برنامه‏های تعریف‏شده دفتر امور بنگاه‏های سازمان توسعه تجارت ایران، مستتندات لازم را به این دفتر ارائه کنند.
معاون کمک‌های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه دوام، بقا و موفقیت ‏های مدیریت صادرات، ارتباط نزدیکی با تعداد بنگاه‏ها و گروه‏های کالایی تحت پوشش آنها دارد، گفت: گواهی شرکت مدیریت صادرات در افزایش تمایل بنگاه‏ها نسبت به همکاری با این شرکت‏ها، تاثیر بسزایی دارد.
کرمانشاهی تصریح کرد: شرکت‏های مدیریت صادرات برای حضور بیشتر بنگاه‏های تولیدی و صادراتی در بازارهای بین‏المللی، برنامه‏ریزی کرده و برنامه‏های تدوین‏شده را اجرا می‏کنند.
وی اضافه کرد: این شرکت‏ها از طریق عقد قرارداد و توافق‏نامه‏های مشخص با بنگاه‏های عضو و تحت پوشش خود همکاری کرده و با شرکت‏های تجارت صادرات که به صورت نامنظم با بنگاه‏های تولیدی و صادراتی همکاری می‏کنند، تفاوت دارند.
برنا
۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۱:۵۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.