English
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۲۱:۳۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اجرای اصلاح الگوی مصرف در بخش انرژی و سوخت

اجرای اصلاح الگوی مصرف در بخش انرژی و سوخت
معاون وزیر صنایع و معادن با تاکید بر اصلاح الگوی مصرف به خصوص در بخش انرژی و سوخت افزود: دولت به طور جدی در صدد است با برنامه ریزی اصولی، تحول اساسی در این زمینه انجام دهد

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از اکو نیوز ،" احمد قلعه‌بانی" با بیان این مطلب افزود: سرمایه گذاران باید سعی کنند ضمن استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا و رقابت با محصولات مشابه در سطح کشورهای پیشرفته، تجهیزات و ماشین آلاتی که سوخت و انرژی کمتری استفاده می کنند را مورد بهره برداری قرار دهند.

وی اظهار کرد: هم اکنون مصرف انرژی در ایران 10 تا 11 برابر سایر کشورهاست.

قلعه‌بانی ادامه داد: فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح الگوی مصرف، برنامه ریزی مسوولان نظام و همراهی مردم را برای رسیدن به این مطلوب می طلبد.

معاون وزیر صنایع اظهارکرد: هم اکنون در شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان واحدهای تولیدی مطرحی در سطح کشور کار می کنند و عملکرد واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان رضایت‌بخش و مطلوب است.

وی افزود: علاوه بر این در استان شاهد تحول و توسعه چشمگیری هستیم و این سازمان حمایت گسترده و ویژه از سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان را تضمین می کند.

قلعه بانی خاطرنشان کرد: در سال جاری برای حمایت از بخش خصوصی در واگذاری ها به خصوص در مناطق محروم، 49 درصد حمایت دولت و 51 درصد سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته است.

وی یادآور شد: اما در سیستان و بلوچستان هیچ محدودیتی در واگذاری واحدهای صنعتی در شهرک‌های این استان وجود ندارد.

اکو نیوز
۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۴:۰۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.