English
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

احمدی نژاد:همه گزینه ها را اعلام کنید تا دنیا بداند ادبیات شما چیست

احمدی نژاد:همه گزینه ها را اعلام کنید تا دنیا بداند ادبیات شما چیست
رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه برخی برای گفت وگو با ایران شرط می گذارند، تصریح کرد:همه گزینه ها را اعلام کنید تا دنیا بداند فرهنگ و ادبیات شما چیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا  ،دکتر " محمود احمدی نژاد " شنبه شب در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان تهران که با اعطای نشان ملی ایثار به 104 خانواده معظم شهید و ایثارگر این استان همراه بود، تاکید کرد:ملت ایران پای آرمان های خود ایستاده است و مردم و خانواده شهدا و ایثارگران همه هستی خود را برای انقلاب داده اند.
رییس جمهوری که در چارچوب برنامه های دور دوم سفرهای استانی هیات دولت در استان تهران به دیدار خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان تهران در سالن اجلاس سران تهران رفته بود، گفت: برخی گفته اند که قصد داریم در سیاست های خود تغییر ایجاد کرده و رفتار خود را اصلاح کنیم ما از این امر استقبال می کنیم.
احمدی نژاد خطاب به آنان افزود: شما صدسال بد عمل کردید ، دنیا را خراب و افتضاح کردید، اکنون اگر درست عمل کنید و دنیا ببیند و باور کند به شما کمک خواهد کرد.
رییس جمهوری اظهار داشت : آنان در عین حال که می گویند می خواهیم با ایران گفت وگو کنیم، اظهار می دارند که گزینه های دیگر روی میز است.
احمدی نژاد تصریح کرد:گزینه های دیگر و هر چه دارید را اعلام کنید زیرا شما قادر به رویارویی با ملت ایران نیستید.
رییس شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: آنان جز تواضع، پذیرفتن حق و عزت ملت ایران قادر نیستند نسبت به این ملت کار دیگری انجام دهند.
احمدی نژاد به برخی قدرت ها توصیه کرد که روی مرز و حقوق خود حرکت کنند و برای ایران شرط نگذارند.
رییس جمهوری بااشاره به سرنوشت بوش گفت : این شرط ها را رییس جمهوری قبلی آمریکا نیز گذاشت و نتیجه اش را هم دید.
احمدی نژاد خاطرنشان کرد اگر شما دنبال اصلاح باشید دنیا به شما کمک و از این امر استقبال می کند اما اگر هنوز یاد نگرفته اید چگونه با ملت ها سخن بگویید در این زمینه تمرین کنید.
رییس جمهوری در این دیدار که وزیر اطلاعات، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، استاندار تهران و مقامات کشوری و لشگری نیز حضور داشتند تاکید کرد: خانواده شهدا و ایثارگران، جانبازان و آزادگان پس از گذشت 30 سال از انقلاب اسلامی و ایستادگی و مقاومت محکمتر ، مومن تر و انقلابی تر از روز اول هستند.
برپایه این گزارش، رییس جمهوری ضمن اهدای نشان ملی ایثار نیز تصریح کرد:ایثار و شهادت رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی ملت ایران است.
احمدی نژاد با اشاره به موفقیت ها،پیشرفت ها و موقعیت ممتاز جمهوری اسلامی ایران در عرصه های کنونی جهان اظهار داشت : فرهنگ ایثار و شهادت باید در بخش های مختلف جامعه حفظ و ترویج شود.
رییس جمهوری تجلیل از خانواده شهدا را اقدامی نمادین بر شمرد و تأکید کرد:خانواده شهدا و ایثارگران، چراغ و راهنمای ملت ایران در راستای پیشرفت و تعالی همه جانبه هستند.
خانواده شهدای استان تهران نیز پس از دریافت نشان ملی ایثار از تلاشها و فعالیت های دکتر احمدی نژاد و دولت نهم در راستای حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و تحقق آرمانهای امام راحل(ره) قدردانی کردند

ایرنا
۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۰۹:۰۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.