English
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مشکل ایران عدم توازن در سیاست‏ها است

مشکل ایران عدم توازن در سیاست‏ها است
مهندس میرحسین موسوی گفت: در سال‏های اخیر، ریاست بانک مرکزی ایران چندین بار تغییر کرده است که نشان از عدم توازن در سیاست‏ها دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از موج در کرمانشاه، مهندس میر حسین موسوی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: کشور ایران باید با کشورها و ملت‏های جهان تعاملی درست و مستحکم داشته باشد تا گام‏های موثری در رشد و توسعه کشور برداشته شود.
وی با اشاره به این که هر مسئولی در کشور باید خود را یک ایرانی بداند، گفت: با توجه به این که ایران قومیت‏ها، سلایق، افکار و استان‏های مختلفی دارد، هر مسئولی که در مقامی قرار می‏گیرد باید سیاست‏های خود را در باور کردن و شکوفا کردن این فضای زیبا در کشور تدوین کند.
موسوی افزود: در استان کرمانشاه ،تفاهمی بین قومیت‏ها وجود دارد که می‏تواند مورد استفاده و توجه ملی قرار گیرد. این هماهنگی، نشان دهنده رشد مردم ایران است.
وی خاطر نشان کرد: هر فردی که شهروند این نظام است باید از حقوق برابری برخوردار باشد و به عنوان یک شهروند، بدون تبعیض با وی برخورد کرد، باید دشمنی و کینه را کنار بگذاریم تا شاهد پیشرفت ملت ایران باشیم.
موسوی افزود: موضوع حائز اهمیتی که باید مطرح شود، این است که کشور ایران در میان ملت‏های جهان چه تعداد دوست و دشمن دارد. ایران باید با کشورهای دنیا تعامل شایسته‏ای داشته باشد تا موجبات رونق و پیشرفت فراهم شود.
وی با بیان این مطلب که مردم ایران و به ویژه دانشجویان حاضر نیستند سرنوشت خود را عوض کنند، افزود: با توجه به این موضوعات و روشن فکری دانشجویان، نمی‏توان رای دانشجویان را با پول و امکانات مادی خریداری کرد.
موسوی با اشاره به این موضوع که مالیات‏های دولت بیشتر از قشر فقیر جامعه اخذ می‏شود، تصریح کرد: با تورم 25 درصدی و 30 درصدی نرخ بیکاری نمی‏توان به این موضوع پرداخت و باید در شرایط خاص به اجرا در آید.

موج
۹ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۰:۴۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.