English
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۲۱:۲۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

به نحوی کار کنیم که مردم دعاگوی ما باشند

به نحوی کار کنیم که مردم دعاگوی ما باشند
وزیر نیرو در سخنانی با پرداختن به زوایای اخلاق اسلامی و انسانی، تعهد و شان انسانی کارکنان، گفت: رسیدن به اهداف برنامه‌ها و توفیق در هر فعالیتی نیازمند عملکرد مطلوب است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا، مهندس پرویز فتاح در دیدار با کارکنان صنعت آب و برق در استان فارس با یادآوری سختی های تابستان گذشته و مشکلات اعمال خاموشی‌ها در کشور، گفت: در آن زمان برای پاسخ به سئوالان نماینده به مجلس هشتم رفتم و علی رغم آنکه خاموشی‌ها بسیار مشکل ساز شده بود اما نمایندگان با این درک صحیح که کارکنان صنعت برق تلاش خالصانه ای انجام داده و می دهند نه تنها مرا استیضاح نکردند بلکه از تلاش های انجام شده قدردانی نیز کردند.
وزیر نیرو با تصریح اینکه اگر کار به درستی انجام شود هر اتفاقی هم که حادث شود کارکنان سربلند خواهند بود، گفت: کاری که دشمنان در ژنو و دانشگاه کلمبیا قصد داشتند با رییس جمهور بکنند، مشابه کاری بود که نمرود با ابراهیم خلیل الله کرد و او را درون آتش انداخت، و همانگونه که به دستور خداوند آتش به ابراهیم گلستان شد، دشمنان هم نتوانستند به مقصود خود برسند.
وی اضافه کرد: هر خدمتی باید با شناخت انجام شود، مردم به عمق کار ما نگاه می کنند و اگر کار صادقانه انجام شود، همدل خواهند شد، اگر تعداد معدودی از مردم تاکنون پیام ما خدمت گذاران را نگرفته و درک نکرده اند مشکل از ما است نه از آنان.
فتاح با اشاره به شکوه استقبال مردم استان فارس و شیراز از رئیس جمهوری و هیات دولت، گفت: این نشاندهنده رضایت مردم است، نه آنکه مشکلی وجود ندارد، وقتی کسی دیکته می نویسد و کاری انجام می دهد آنهم در کشوری با وسعت ایران به حتم اشکالاتی هم وجود دارد.
فتاح در بخش دیگری از سخنان خود شان و پایه علمی و جایگاه وزارت نیرو را بسیار بالا و رفیع توصیف و تصریح کرد: این شان و جایگاه را باید با حضور و تلاش همه پرسنل رفیع نگاه داشت.
وی با بیان اینکه چهارشنبه شب، با تاکسی مسیر فرودگاه و تلویزیون را برای شرکت در یک برنامه طی کرده است، گفت: راننده تاکسی باور نمی کرد که وزیر نیرو می خواهد با تاکسی تردد کند، مردم باید باورشان شود که برق خانه وزیر نیرو و رئیس جمهور نیز ممکن است قطع شود، آنقدر کارهایی را انجام نداده‌ایم که برای مردم خیلی عجیب است، باید با مردم بود باید آنقدر با مردم ارتباط داشته باشیم تا آنان هم ببینند و باور کنند.
فتاح تصریح کرد: اگر ما بتوانیم هر روز گره از کار مردم گشوده و مشکلی را حل کنیم، بزرگترین هدیه را با شاد شدن دل مردم دریافت می کنیم، باید به نحوی کار کنیم که مردم دعاگوی ما باشند و دولت نهم تاکنون در این زمینه توفیق داشته است.
وزیر نیرو استان فارس را دارای ویژگی های خاص دانست و تاکید کرد: سعی می کنیم تا حد امکان از صنعت آب و برق در استان فارس حمایت لازم انجام بشود
ایسنا
۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۰۹:۳۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.