English
شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۲۱:۵۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

استقلال اقتصادی یکی از آرزوهای مهم مسئولان کشور است

استقلال اقتصادی یکی از آرزوهای مهم مسئولان کشور است
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت : برای دستیابی به توسعه پایدار و همه جانبه استقلال اقتصادی یک ضرورت انکارناپذیر است.

به نوشته روزنامه جمهوری اسلامی، آقای دکتر عرب مازار در مراسمی که به منظور افتتاح پروژه امور هیات های حل اختلاف مالیاتی استان زنجان برگزار شده بود با بیان اینکه استقلال اقتصادی یکی از آرزوهای مهم مسئولان کشور است تصریح نمود : برای اینکه بتوانیم اقتصاد کشور را مدیریت کنیم به ابزارهایی همچون سیاست های پولی و مالی نیازمندیم و دولت از طریق نظام مالیاتی و بانکی می تواند سیاست های پولی و مالی کشور را دنبال کند.
این مقام مسئول مردم را بزرگترین سرمایه نظام مالیاتی کشور خواند و افزود : باید تلاش کرد با اجرای سیاستهای درست نظام مالیاتی مردم به این نظام اعتماد بکنند.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور عدم تبعیض را یکی از راههای افزایش اعتماد مردم به نظام مالیاتی اعلام کرد و گفت : در نظام مالیاتی باید ضمن اجرای عدالت مالیاتی تلاش کرد رسیدگی به پرونده های مودیان مالیاتی بر اساس واقعیات صورت گیرد.
آقای دکتر عرب مازار تعامل و همکاری با مودیان مالیاتی را به عنوان یک ضرورت مورد تاکید قرار داد و افزود : وجود این تعامل و همکاری سبب شد که 55 درصد مودیان مالیات در سطح کشور مالیات سال 86 خود را به صورت توافقی پرداخت کنند. وی با اعلام اینکه خزانه دولت به پول زور نیاز ندارد و باید مودیان مالیاتی مالیات خود را براساس واقعیات و با رضایت مندی پرداخت کنند اظهار داشت : بحث اقتصاد یک بحث کلیدی است و سیاسی کردن اقتصاد بزرگترین اشتباه محسوب می شود.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به سیاست خصمانه دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : علی رغم تمامی دشمنی ها و فشارهای اقتصادی و سیاسی و تحریم های پی در پی دشمنان امروزه ایران اسلامی در بسیاری از شاخصه های رشد کرده و تاکنون توانسته در تمام عرصه سربلند باشد.
وی تعامل وفاق همدلی و یکپارچگی همه آحاد مردم ایران اسلامی را در رشد و شکوفایی و پیشرفت علمی کشور مهم قلمداد کرد و اضافه نمود : ابلاغ اجرای اصل 44 قانون اساسی توسط مقام معظم رهبری سند چشم انداز 20 ساله کشور برنامه تحول اقتصادی دولت و حرکت به سوی اصلاح الگوی مصرف نشان می دهد که بحث استقلال اقتصادی کشور از دغدغه های مهم مسئولان نظام است .
گفتنی است با حضور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور پروژه امور هیاتهای حل اختلاف مالیاتی استان زنجان افتتاح و به بهره برداری رسید.

جمهوری اسلامی
۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۰:۲۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.