English
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

خط تولید PLC کاملا داخلی است

خط تولید PLC کاملا داخلی است
معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی در مراسم افتتاح خط تولید PLC در پژوهشگاه نیرو گفت : خط تولید PLC دیجیتال از جمله اقداماتی است که از صفر تا 100 آن توسط پژوهشگران داخلی انجام شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از  وزارت نیرو ،داریانی با بیان این مطلب تصریح کرد : این خط تولید  پانزدهمین طرحی است که توسط پژوهشگران وزارت نیرو و سازندگان داخلی عملیاتی شده و به تولید انبوه رسیده است.
وی ادامه داد : با توجه به پیشرفت فناوری های روز دنیا ، وظیفه وزارت نیرو فقط رساندن آب و برق به دست مردم نیست بلکه نیازهای دیگری نیز دارند که محصولاتی از این دست تامین کننده یکی از نیازهای مهم مردم در عصر حاضر است.
معاون وزیر نیرو با بیان اینکه هم اکنون شرایط برای تحقیق و پژوهش در کشور فراهم است گفت : متخصصان و پژوهشگران سرمایه های عظیمی برای کشور هستند و با وجود این نیروها دغدغه اصلی ما در حوزه پژوهش تبدیل نتایج تحقیقات به محصول و کاربردی کردن آن است .
داریانی از پژوهشگاه نیرو به عنوان حلقه اتصال صنعت برق و مراکز دانشگاهی یاد کرد و افزود: این پژوهشگاه توانسته بخشی از مشکلات حوزه برق کشور را حل کند که نتیجه این تحقیقات  به صورت محصول در اختیار صنعت کشورمان قرار گرفته است .
وی با اشاره به 37 پروژه تحقیقاتی انجام شده توسط پژوهشگاه نیرو اظهار داشت : این پژوهشگاه یکی از بخش های قابل افتخار و غرورآفرین برای وزارت نیرو است . 
معاون وزیر نیرو با بیان اینکه کشور ما چاره ای جز صنعتی شدن ندارد خاطر نشان کرد : عزم وزارت نیرو در بخش پژوهش آن است که در گام اول مشکلات صنعت آب و برق را حل کند و در گام بعدی بتواند نتایج پژوهش های انجام شده را به محصول و خدمت تبدیل کند.

وزارت نیرو
۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۱:۲۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)

  • حیدر
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸
  • 0
    0

سلام بسیار عالی است


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.