English
چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۳۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کروبی: چرا فکر می کنید پیرم؟ اما هم در آغاز نهضت 63 سال داشت.

کروبی: چرا فکر می کنید پیرم؟ اما هم در آغاز نهضت 63 سال داشت.
مگر رئیس جمهور باید برود بیل بزند که جوان باشد. امام 63 ساله بود که نهضت خود را در سال 42 شروع کرد و این حرف دشمنان بود که می‌گفتند سن امام زیاد است و نمی‌تواند کشور را اداره کند.
به گزارش پایگاه اینترنتی صبا به نقل از آفتاب، کروبی در دانشگاه ایلام با بیان این مطلب افزود:این حرف‌ها بهانه است. یک روز از سکه‌ای که در عروسی دختر نداشته‌ام پخش شده است، می‌گویند. یک روز می‌گویند رای ندارد، و یک روز دیگر می‌گویند سن کروبی بالاست.
کروبی در ادامه سخنانش به اظهارات اخیر فرمانده سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: «اگر کسی بخواهد بسیج را ابزار انتخابات کند، سکوت نخواهیم کرد. من مدافع بسیج هستم، آن بسیجی که در جنگ شرکت کرده بود. آن عشایری که بسیج شدند و میمک از دست نیروهای دشمن آزاد کردند. ما مدافع این نوع بسیج هستیم و هر بسیجی که در این راه باشد، مخلص آن خواهیم بود. البته نه اینکه کفش آنها را واکس بزنیم».
کروبی در ادامه خطاب به سپاه، بسیج و سردار جعفری گفت: «به خدا انتخابات باید آزاد باشد. آنگونه که امام و رهبری می‌خواهند. اگر پیروز شویم، که خوشحالیم و اگر نه، هرکس با رای مردم به روی کار آید، از او حمایت خواهیم کرد».
آفتاب
۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۳:۳۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.