English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۳۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

با انتخاب یک استاد دانشگاه، مرکز مطالعات اقتصادی اتاق تهران آغاز به کار کرد.

با انتخاب یک استاد دانشگاه،
مرکز مطالعات اقتصادی اتاق تهران آغاز به کار کرد.
سیدمحمود حسینی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، به عنوان رئیس مرکز مطالعات وبررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن تهران منصوب شد.

  به نوشته پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل ازسایت خبری اتاق ایران ،  مدیران ارشد اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن تهران که از مدت ها پیش، طرح راه اندازی مرکزی برای بررسی وپژوهش های اقتصادی را در دستورکار داشتند، سرانجام با دعوت از یک استاد دانشگاه وپژوهشگر مدیریت واقتصاد، این مرکز را دایر کردند تا در کنار مرکز هم اندیشی برای توسعه بخش خصوصی، بر توان کارشناسی وقابلیت های پژوهشی خود بیفزایند. 
با حکم محمد مهدی راسخ ، سیدمحمود حسینی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، به عنوان رئیس مرکز مطالعات وبررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن تهران منصوب شد.
وی فارغ التحصیل دکترای مدیریت از دانشگاه تربیت مدرس و از اعضای هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه شهید بهشتی تهران است.
درحکم دبیرکل اتاق تهران به سوابق علمی ومدیریتی سید محمود حسینی اشاره شده وآمده است:
نظر به مراتب تعهد ، سوابق علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان رئیس مرکز مطالعات و بررسیهای اقتصادی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران منصوب می شوید تا در چارچوب قوانین و دستور العمل های اتاق و اساسنامه مصوب مرکز انجام وظیفه کنید.
بهره گیری از نظرات کارشناسی و انجام پروژه های علمی کاربردی از جمله برنامه های مهم و اساسی اتاق تهران در سنوات اخیر بوده و روز بروز بر اهمیت آن افزوده شده است.بنابراین امیدوارم با عنایت الهی و با استفاده از نظرات صاحبنظران و فعالان اقتصادی کشور ،ارتباط تنگاتنگی نیز با مرکز هم اندیشی ، کمیسیون های تخصصی اتاق ، دانشگاه ها ، مراکز علمی تحقیقاتی و پژوهشی و انجمن های علمی در توسعه اثر گذار و سازنده بخش خصوصی داشته باشید.
سید محمود حسینی که به تدریس، پژوهش، تحقیق و برگزاری سمینار در زمینه مدیریت مشغول است و کتابهای زیادی نیزدر این زمینه به رشته تحریر در اورده که از ان جمله می توان کتاب "مدیریت استراتژیک راهبردی" را نام برد.
وی برنامه هایش را مبتنی بر سه محورعمده اعلام کرد.
وی گفت: آینده پژوهشی و تجزیه و تحلیل فرصتهای که در آینده مدیران با آن روبرو هستند، محور اول برنامه هایی است که مرکز پژوهش های اتاق خود را موظف به پی گیری آن می داند ضمن این که ما وظیفه داریم با صاحبان تجربه و کسب و کار هم اندیشی وهمیاری داشته باشیم ودرنهیات این که وظیف داریم برای افزایش توان بخش خصوصی موضوعات استراتژیک روز که شرکتها و موسسات با آن روبرو هستند را دنبال کنیم.
وی افزود: در کنار این محورها و برنامه های اصلی این مرکز ما به طراحی و جمع آوری آمار واطلاعات دقیق و منظم خواهیم پرداخت و با سازماندهی و توسعه این مجموعه آماری و اطلاعاتی به تجار، بازرگانان، صاحبان صنایع، مدیران و کلیه فعالان اقتصادی کمک خواهیم کرد تا بتوانند در جهت بهبود و توفیق هرچه بیشتر حوزه فعالیت هایشان گام بردارند.

اتاق تهران
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۲:۵۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.