English
سه شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۵۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

گسترش همکاری های فنی و مهندسی ایران و پاکستان

گسترش همکاری های فنی و مهندسی ایران و پاکستان
وزیر نیرو در دیدار با "محمد شهباز شریف " سروزیر ایالت پنجاب پاکستان از کندی در پیشبرد همکاری های دو کشور ابراز نارضایتی نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از وزارت نیرو ، مهندس سید پرویز فتاح با اشاره به آمادگی ایران بر تقویت همکاری های دو جانبه در همه زمینه ها ، تصریح کرد : با توجه به وجود پتانسیل های خوب کشور شما ، آمادگی هر گونه همکاری در زمنیه نیروگاه های برق آبی ، ذغال سنگ ، حرارتی و انرژی های تجدید پذیر را داریم . 
فتاح با بیان اینکه توسعه برق در افزایش  توسعه پایدار نقش حیاتی و مهم ایفا می کند افزود : با نگاه هوشمندانه می توان برای رسیدن به یک توسعه پایدار گام برداشت . 
محمد شهباز شریف سروزیر ایالت پنجاب نیز در این دیدار با اشاره به وجود بحران اقتصادی در دنیا ، از همکاری های خوب ایران در زمینه انرژی تقدیر کرد و اظهار داشت : با توجه به وجود منابع خوب آبی همچون قنات ها و آبشارها و همچنین انرژی های تجدید پذیر از جمله باد و خورشید ، تمایل داریم تا در این زمینه ها از توانمندی متخصصان و کارشناسان ایرانی بهره مند شویم .
وی تصریح کرد : ما آماده هر گونه سرمایه گذاری مشترک برای اجرای پروژه های صنعت آب و برق در ایالت پنجاب هستیم .
وی با اشاره به روابط و مناسبات خوب فرهنگی و اقتصادی دو طرف بر لزوم توسعه روابط با ایران به عنوان یکی از مهم ترین کشورهای اسلامی تأکید کرد

وزارت نیرو
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۳:۲۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.