English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نشست دبیران شورای اطلاع رسانی وزارت نیرو برگزار شد

نشست دبیران شورای اطلاع رسانی وزارت نیرو برگزار شد
نخستین نشست دبیران شورای اطلاع رسانی و روابط عمومی استان های کشور با حضور دکتر علیزاده مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت نیرو در محل ساختمان وزارت نیرو برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از  وزارت نیرو ، در ابتدای این نشست حسن علیزاده با اشاره به جایگاه مهم و اثربخش دبیران شوراهای روابط عمومی بر ایجاد انسجام و هماهنگی آنها تاکید کرد و افزود : مدیران روابط عمومی شرکت ها باید با دقت و به طور کامل توانایی های خود را در راستای انجام امور مربوط به روابط عمومی معطوف کنند.
وی با اشاره به لزوم اطلاع رسانی به موقع از سوی روابط عمومی ها به واحدهای ستادی ، مستندسازی قبل و بعد از افتتاح پروژه ها را امری ضروری عنوان کرد و گفت: هر طرحی که برای اجرا تصویب می شود ، باید نسبت به اطلاع رسانی کامل آن اقدام شود. 
 علیزاد به نامگذاری سال 88 به نام سال اصلاح الگوی مصرف توسط مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد:  نقش و جایگاه روابط عمومی در جهت ارایه برنامه منسجم و هماهنگ برای پیشبرد اهداف وزارت نیرو بسیار موثر است.
وی از برگزاری نمایشگاه هایی برای معرفی وسایل کاهنده مصرف در سطح استان ها خبر داد و خواهان برقراری ارتباطات لازم بین مسوولان استانی در این زمینه شد و خاطر نشان کرد : شرکت ها باید پتانسیل ها و امکانات خود را در اختیار این نمایشگاه قرار دهند تا با کمترین هزینه انجام شود. 
مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو اظهار داشت : آشنا کردن 600 هزار کودک پیش دبستانی با مسایل مرتبط با صرفه جویی در مصرف آب و برق، به زودی به صورت پایلوت در برخی استان ها به اجرا درخواهد آمد. 
وی با تاکید بر آموزش خبرنگاران سایت خبری وزارت نیرو گفت : سایت خبری وزارت نیرو باید به عنوان مرجعی برای سایر خبرنگاران و خبرگزاری ها قرار گیرد. 
علیزاده ادامه داد : تهیه و ارسال جوابیه و ارتباط و اطلاع رسانی دقیق در خصوص ارایه آمار و اطلاعات به رسانه ها نیز باید مورد توجه و دقت کامل قرار گیرد.
وی در پایان، به مدیران روابط عمومی حاضر در جلسه تاکید کرد اطلاع رسانی و هماهنگی در کارها ، موفقیت روابط عمومی ها را به صورت شاخص تری تضمین خواهد کرد .
گفتنی است ، حاضران در این نشست نیز مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند و پاسخ های لازم در این خصوص ارایه شد

وزارت نیرو
۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۳:۴۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.