English
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۵۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

افزایش 37 درصدی مشارکت کشورهای خارجی در نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

افزایش 37 درصدی مشارکت کشورهای خارجی در نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران
دکتر حسن علیزاده رییس ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های صنعت آب و برق، مشاور وزیر نیرو و مدیر کل روابط عمومی و بین الملل وزارت نیرو در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران گفت: نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران، به زعم برگزارکنندگان و صد البته به واسطه اقبال وتوجه شرکت های داخلی و خارجی و همچنین تغییرات بنیادین در نگاه و نوع برنامه ریزی سازمانی در وزارت نیرو، می تواند و باید منشا تاثیرات شگرف و مبارکی در زمینه گسترش همکاری ها، معرفی توانمندی ها و زمینه سازی برای عقد قراردادهای بین المللی گردد.

وی افزود: سعی مجموعه برای حضور پررنگ شرکتهای داخلی در نمایشگاه های برون مرزی، امروز و در این نمایشگاه بازخورد خود را در افزایش 37 درصدی مشارکت کشورهای خارجی، نشان داده است.
خطوط انتقال نیروی برق ایران و همچنین گستره توانمندی های شرکتهای بزرگ و کوچک ایرانی، جغرافیای تمامی تحریم ها و محدودیت های لجبازانه بسیاری از دولت ها را در هم شکسته و خانواده بزرگ صنعت برق ایران را در قامت یک رقیب توانمند و تازه نفس مطرح کرده است. 
دکتر علیزاده در خصوص تشریح مشخصات این نمایشگاه گفت: امسال به لحاظ فضای میزبانی 1860 مترمربع افزایش کمی و همچنین 15 درصد رشد در تعداد شرکت کنندگان حاصل شده که نیست مگر بر باور، اعتماد، همکاری متقابل و داشتن فصل هایی مشترک در آرزوها و امیدها.
وی اظهار امیدواری کرد که نگاه شرکت ها به نمایشگاه هایی از این قبیل فراتر از حضوری صرف، بوده و این مجال را فرصتی استثنایی و الزام آور برای خود پنداشته و نهایت استفاده را از کانون فشرده حضور همزمان متخصصین، تصمیم سازان، تصمیم گیران و مجریان این عرضه بنماید.

۲۳ آبان ۱۳۸۶ ۲۰:۴۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.