English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۲۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آغاز ممیزی داخلی سیستم تضمین کیفیت در برق منطقه‌ای اصفهان

آغاز ممیزی داخلی سیستم تضمین کیفیت در برق منطقه‌ای اصفهان
جلسه ممیزی داخلی سیستم تضمین کیفیت در برق منطقه ای اصفهان از 31 خردادماه طی یک برنامه زمانبندی مدون براساس استاندارد ISO 9001-2008 و با حضور بیش از 55 ممیز از داخل شرکت و 5 ممیز خارجی در برق منطقه ای اصفهان آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از�روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این ممیزی تمامی فرایندهای کاری و کیفی شرکت به دقت توسط ممیزان مورد بررسی قرار گرفته و موارد انطباق و عدم‌انطباق شناسایی می‌گردد تا �پس از ممیزی موارد احتمالی عدم انطباق با انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه از بین رفته و به بهبود مستمر سیستم تضمین کیفیت بیانجامد.
این گزارش می افزاید: با وجود پتانسیل خوب ممیزان آموزش دیده در شرکت که همگی دوره‌های آموزشی ممیزی را گذرانده و موفق به اخذ گواهینامه گردیده‌اند علاوه بر تسهیل برگزاری ممیزی ، دانش و بینش اغلب کارشناسان نسبت به سیستم تضمین کیفیت و نگاه فرآیندی آنان به انجام کار نیز برای شرکت بسیار ارزشمند خواهد بود.
در پایان لازم به ذکر است در ویرایش 2008 استاندارد ISO 9001 علاوه بر آنچه که بر استاندارد ویرایش 2000 تاکید شده است به مباحث زیست محیطی و همچنین توضیحات بیشتری در ارتباط با برون سپاری ارائه شده و روشهای مناسبی نیز برای کنترل فرایندهای برون سپاری مورد تاکید قرار گرفته است
روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان
۴ تیر ۱۳۸۸ ۱۸:۲۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.