English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۲۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سرمایه‌گذاری صبا تأمین 9 میلیون سهم نیرو ترانس را می‌فروشد

سرمایه‌گذاری صبا تأمین 9 میلیون سهم نیرو ترانس را می‌فروشد
شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین بیش از 9 میلیون سهم نیرو ترانس به ارزش 7/20 میلیارد تومان را شنبه آینده روی میز فروش خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین روز شنبه آینده 9 میلیون و 40 هزار سهم (معادل 7/6 درصد) نیروترانس را به قیمت پایه هر سهم 230 تومان عرضه خواهد کرد.
براساس این گزارش، این عرضه به صورت یکجا و نقد و در تابلوی اصلی معاملات انجام خواهد شد و شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد این تعداد سهم را عرضه می‌‌کند.
بررسی‌های فارس از وضعیت نیرو ترانس نشان می‌دهد که این شرکت با سرمایه 5/13 میلیارد تومانی به ازای هر سهم 494 ریال سود در تاریخ 28 مهرماه 86 پیش‌بینی کرده که با توجه به قیمت 184 تومانی هر سهم آن نسبت قیمت به درآمد( P/E ) سهام نیرو ترانس 7/3 مرتبه است.
این شرکت فعال در صنعت برق با نماد معاملاتی"بنیرو" در تالار اصلی معاملات بازار سهام حضور دارد و حجم مبنای آن 108 هزار سهم است.
شرکت نیرو ترانس دارای 2 هزار 252 سهامدار است و شرکت‌های کارگزاری سهام عدالت با 31 درصد و تعمیرات نیروگاهی ایرانی با 21 و توزیع نیروی برق مرکز تهران با 16 درصد از جمله مالکان عمده آن به شمار می‌روند.
این گزارش می‌افزاید: نمودار قیمت سهام "بنیرو " در طول یک سال اخیر نشان می‌دهد که بعد از رشد از 178 تومان در مرداد سال گذشته هر سهم این شرکت به 246 تومان در مهرماه 85 رسیده و سپس با قرار گرفتن در مدار منفی و برگزاری مجمع به 184 تومان در روز رسیده است.

۶ آذر ۱۳۸۶ ۱۶:۱۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.