English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۵:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

50 میلیارد تومان برای احیای شبکه‌های فرسوده مازندران مصوب شد

50 میلیارد تومان برای احیای شبکه‌های فرسوده مازندران مصوب شد
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان گفت: بر‌اساس مصوبه دولت 50 میلیارد تومان برای احیای شبکه‌های فرسوده برق مازندران اختصاص یافت.‌

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری فارس سیدمحمد هاشمی بعدازظهر امروز در حاشیه نشست‌های مدیران صنعت، پیمانکاران و مشاوران برق مازندران و گلستان که هر 15 روز یک بار برگزار می‌شود در جمع خبرنگاران درباره احیای شبکه‌های فرسوده برق اظهار داشت: در دور دوم سفر رئیس جمهور به مازندران مصوب شد به مدت پنج سال متوالی، سالی 10 میلیارد تومان برای احیای شبکه‌های فرسوده برق مازندران هزینه شود.
وی تصریح کرد: یکی از بندهای این مصوبات این است که 40 درصد هزینه را استانداری و 60 درصد هزینه را شرکت توانیر تقبل کند و این کار توسط شرکت توزیع برق مرکز و غرب مازندران ترمیم خواهد شد.
هاشمی با بیان اینکه هر چند در حال حاضر بار منطقه بهشهر و گلوگاه که در واقع بار صنعت برق مازندران و گلستان است، نسبت به گذشته 50 درصد افزایش داشته است، اما در انتقال، توزیع و فوق توزیع هیچ مشکلی از نظر برق نداریم، شبکه جوابگو است، مگر مواردی که برای تعمیرات و موارد دیگر برق برای ساعتی قطع شود.
وی خاطرنشان کرد: پروژه برق زاغمرز در نیروگاه 50 مگاواتی که توسط بخش خصوصی در بندر امیرآباد در حال احداث است در حال نقشه‌برداری طرح هستیم و همچنین پروژه کابلی بهشهر نزدیک نیروگاه نکا‌ که چهار کیلومتر تا پست زاغمرز احداث خواهد شد.
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان خاطرنشان کرد: تقویت پست‌های منطقه گلوگاه و دهک سال گذشته که تقویت شد تا برق منطقه از ثبات خوبی برخوردار شود از جمله بررسی‌های صورت گرفته در این جلسه بود.
از آغاز سال تا امروز هر 15 روز یکبار جلسه‌ای از سوی مدیران صنعت، مشاوران و پیمانکاران برق مازندران و گلستان انجام شد که پس از نشست این اعضا در بابل، آمل، چالوس، گرگان و مینودشت امروز شاهد ششمین نشست آنها در بهشهر بودیم.

خبرگزاری فارس
۲ مرداد ۱۳۸۸ ۰۹:۵۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.