English
جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

با روحیه بسیجی و اخلاص و پشتکار می توان کارهای مشکل و ناممکن را به انجام رساند

با روحیه بسیجی و اخلاص و پشتکار می توان کارهای مشکل و ناممکن را به انجام رساند
مدیر عامل برق منطقه ای سمنان در نشست فرهنگی ایثارگران و بسیجیان عنوان کرد:با روحیه بسیجی و اخلاص و پشتکار می توان کارهای مشکل و ناممکن را به انجام رساند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا ،با حضور فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات حوزه روح ا... ، مسئولین کارگروههای تخصصی سازمان بسیج مهندسی استان سمنان، بسیجیان ، آزادگان ، ایثارگران و مدیران شرکت برق منطقه ای سمنان در مراسمی با عنوان نشست فرهنگی ایثارگران و بسیجیان که در محل شرکت برق منطقه ای سمنان برگزار شد از جانبازان و آزادگان این شرکت تجلیل بعمل آمد .
در این مراسم که همزمان با میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) برگزار شد ، مهندس حسینی ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به جایگاه ایثارگران و بسیجیان در طول انقلاب ، اهمیت و ارزشگذاری به بسیج و بسیجی را موجب رفع فتنه ها و موانع انقلاب دانست . مهندس حسینی ، توجه به بسیجیان و ایثارگران شرکت برق منطقه ای سمنان را از اولویت های کاری این شرکت عنوان کرد و افزود : با روحیه بسیجی و اخلاص و پشتکار می توان کارهای مشکل و ناممکن را به انجام رسانید .
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با مقایسه ای از وضعیت صنعت برق در قبل و بعد از انقلاب ، پیشرفتهای چشمگیرکشوردر بخشهای تولید و انتقال این صنعت را از برکت انقلاب و مرهون ایثار و جانفشانی شهدا و جانبازان و بسیجیان دانست .
وی از مهمترین پروژه های صنعت برق در سطح استانی در بخش تولید و انتقال را احداث 2 نیروگاه سیکل ترکیبی در شهرهای شاهرود و سمنان با اعتبـاری حـدود 7000 میلیارد ریال و احداث خط 400 کیلوولت سمنان - گرمسار - جلال و گفت : و پیشرفت فیزیکی 80 درصدی این پروژه طی 8 ماه رکورد خوبی در سطح کشور محسوب می شود که کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان با روحیه ای بسیجی در حال اجرای آن هستند .

در ادامه سرهنگ مطهری نژاد فرمانده حوزه روح اله بسیج ادارات استان و رئیس سازمان بسیج مهندسین استان سمنان با اشاره به ضرورت افزایش آگاهی فرهنگی و سیاسی بسیجیان در زمان کنونی گفت : بسیج ادارات کل سلسله نشست های فرهنگی و سیاسی را به همین منظور در طول سال 88 برگزار خواهد نمود .
در ادامه این مراسم حجه الاسلام والمسلمین فرحزاد ، نویسنده ، محقق و استاد حوزه علمیه قم ، با بیان فضیلت ماه شعبان و اعیادی که در این ماه پرفضیلت وجود دارد گفت : بنا به فرمایشات ائمه اطهار (ع) شیعیان و دوستان خاندان عصمت و طهارت باید در شادیهای اهل بیت شاد و در مصیبتهای آنان محزون باشند که این شادی و حزن باید در جامعه اسلامی دارای تناسب و همخوانی باشد .
حجه الاسلام والمسلمین فرحزاد مقام و منزلت حضرت ابا عبداله الحسین (ع) را در نزد خداوند متعال بسیار متعالی عنوان کرد و افزود : شرایطی که برای امام حسین (ع) جهت حفظ دین اسلام پیش آمد برای هیچ یک از ائمه ایجاد نشد لذا آن حضرت در راه حفظ دین اسلام از همه چیز خود گذشت و خداوند نیز ویژگیهای خاصی برای ایشان قائل شده است .
وی با بیان فرمایشی از حضرت رسول اکرم (ص) که فرمودند : "بوسیله امام حسین (ع) سعادتمند می شوید ، پس به او چنگ زنید. " اظهار امیدواری کرد که با تمسک و توسل به این بزرگواران ، راه سعادت و رستگاری را بپیمائیم.
در پایان این مراسم از چهارده نفر از ایثارگران و آزادگان شرکت برق منطقه ای سمنان با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل بعمل آمد .
گفتنی است شرکت برق منطقه ای سمنان درمجموع دارای 112 نفر ایثارگر ، آزاده ، رزمنده ، شهید و خانواده شهید می باشد که 80 نفر از این تعداد شاغل و 32 نفر از آنان به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند .  
صبا
۵ مرداد ۱۳۸۸ ۱۷:۲۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.