English
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۹:۲۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معرفی مدیر عامل جدید شرکت مدیریت شبکه برق ایران

معرفی مدیر عامل جدید شرکت مدیریت شبکه برق ایران

در پنجمین سالروز تاسیس شرکت مدیریت شبکه برق ایران ، مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت مدیریت شبکه برق ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو ، در پنجمین سالروز تاسیس شرکت مدیریت شبکه برق ایران ، مراسم معارفه مهندس همایون حائری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مدیریت شبکه برق ایران و تودیع مهندس مسعود حجت برگزار شد.
معاون برق و انرژی وزارت نیرو در مراسم تودیع مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: صنعت برق، صنعتی یکپارچه است حتی بخش خصوصی و دولتی همه به دنبال پیشرفت این صنعت و در واقع خدمت به مملکت هستند.
دکتر علی آبادی خاطر نشان کرد: همه اجزاء صنعت برق مهم هستند اما شرکت مدیریت شبکه برق ایران مهمترین بخش صنعت برق کشور است و همچون مغز انسان که مرکز فرماندهی است.
وی تاکید کرد: شرکت مدیریت شبکه برق ایران مرکز فرماندهی صنعت برق است و همگی به آن افتخار می کنیم و روز به روز باید در جهت تقویت آن قدم برداریم و تلاش کنیم باعث تقویت این مرکز شویم .
دکتر علی آبادی یاداور شد: در این بخش باید بهترین نیروهای صنعت برق فعالیت کنند البته این به معنی آن نیست که بقیه مهم نیستند. اما باید همه تلاش کنیم از این مرکز محافظت کنیم تا همیشه توسط بهترین نیروها هدایت و مراقبت شود.
رییس مجمع عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران تصریح کرد: هر چه پیش می رویم اهمیت شرکت مدیریت شبکه برق ایران بر همگان واضح تر می شود و می فهمیم که چه اندازه این شرکت به عنوان هسته مرکزی و مرکز فرماندهی با اهمیت است.
وی اظهار داشت: کیفیت و کمیت برق در شرکت مدیریت شبکه برق ایران داوری می شود. فرماندهی، استاندارد دهی ، قضاوت و ممیزی صنعت برق در این شرکت انجام می شود بنابراین این مسایل اقتضاء می کند که شرکت مدیریت شبکه مستقل و دارای استقلال کامل باشد.
دکتر علی آبادی افزود: این شرکت تاکنون به عنوان داوری مقتدر، قاطع و باهوش بوده و امیدواریم از این پس نیز به عنوان بهترین داور صنعت برق باقی بماندکه اگر چنین نشود، کمال و تکامل در صنعت برق نخواهد بود. 
معاون برق و انرژی وزارت نیرو با تاکید بر تکامل صنعت برق گفت: استفاده از حداکثر توان و ظرفیت ها، موضوع مهمی است تاکنون به مرحله انجام رسیده است.
وی افزود: اگرچه اقدامات مهمی تاکنون انجام شده اما کافی نیست و همه پله هایی بودند که مقدمه این راه هستند و باید از این پس از این سکو برای قدم های بعدی استفاده کرد.
رییس مجمع عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران در پایان اظهارداشت: سرنوشت برق با تصمیمات جدیدی که در مجلس رقم خورد به شکل دیگری خواهد شد و وظیفه مهمی بر عهده ما قرار گرفته است.
علی آبادی تصریح کرد: هم اکنون به سمتی می رویم که صنعت برق به ماهیت بنگاهی واقعی خود برسد به همین دلیل باید خود را برای زمانی که راندمان پایین و تلفات بالای برق وجود نداشته باشد، آماده کنیم.
گفتنی است؛ این مراسم که با حضور جمعی از مدیران ارشد صنعت برق برگزار شد، از خدمات ارزنده مهندس حجت – مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران که بیش از 3 سال مدیریت این شرکت را بر عهده داشت، تقدیر و تجلیل شد.
در این مراسم علاوه بر دکتر علی آبادی معاون وزیر نیرو  در امور برق و انرژی، مهندس بهزاد مدیرعامل شرکت توانیر نیز حضور داشت.

سایت خبری وزارت نیرو
۴ آبان ۱۳۸۸ ۰۹:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.