English
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۹:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آموزش ضمن خدمت در وزارت نیرونهادینه می شود

آموزش ضمن خدمت در وزارت نیرونهادینه می شود
سرپرست وزارت نیرودر جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشدگفت:آموزش ضمن خدمت در وزارت نیرو نهادینه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو،مهندس مجید نامجو با اشاره به لزوم وضرورت آموزش ضمن خدمت واهتمام داشتن مجموعه وزارت نیروبه امر آموزش گفت:آموزش در قرآن از اهمیت وجایگاه ویژه ای برخورداراست ووزارت نیرو نیز در همین راستا تلاش می کند تا آموزش ضمن خدمت در این وزارتخانه نهادینه شود.
نامجو با ارزیابی وضعیت موجوداضافه کرد:طبق آمار موجودوضعیت آموزش در مجموعه وزارت نیرومطلوب بوده و رشد صعودی را می پیماید و لازم است موسسات آموزشی نیزدراین زمینه همیشه فعال باشند.
سرپرست وزارت نیرو با اشاره به نزدیک شدن سالروز تسخیر لانه جاسوسی،از این روز به نام روز استکبار جهانی یاد کرد و حماسه این روز را گرامی داشت. 
سیدعبدالحمید ثمره هاشمی معاون وزیرنیرودرامور تحقیقات ومنابع انسانی نیز در این مراسم با اشاره به آیات قرآن ، تمامی مردم را به کسب علم ودانش در زمینه های بالاتر تشویق کردوافزود:در قرآن آمده است برای علم اندوزی نهایتی را در نظر نگیرید و از بدو تولد تا هنگام مرگ به آموزش و یادگیری بپردازید واگر لازم شد به دورترین نقاط دنیا سفر کنید.
منافی مدیرعامل موسسه تحقیقات وآموزش مدیریت نیز در این مراسم با ارایه گزارش عملکرد سال های گذشته و مقایسه بین سال های 85-88دوره های آموزشی طرح رشد و ارتقا را از رشد 45درصدی برخورداردانست.
درپایان مراسم دانش آموختگان حوزه ستادی ،شرکت های آب و آب و فاضلاب و برق دانشنامه های خودرا دریافت کردند.

سایت خبری وزارت نیرو
۱۲ آبان ۱۳۸۸ ۱۰:۰۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.